Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #mitsubishi
Szukam dużego kombi w którym można wygodnie się przespać w bagażniku a auta które nie strach zostawić na kilka dni na parkingu w górach.
Warunek mam też drugi, silnik benzyna.
Czy taki Mitsubishi Lancer 2006 jest drogi w utrzymaniu i naprawach? Których silników unikać? Na co zwracać uwagę.?
Rozgladam się za różnymi modelami, poza VW, Audi, BMW. Tych Marek nie chce
ZiobroZaskoczenia - #samochody #motoryzacja #mitsubishi
Szukam dużego kombi w którym ...

źródło: Screenshot_20240120_140343_pl.tablica

Pobierz
  • 22
@ZiobroZaskoczenia: Lancer na zdjęciu to dobre auto silniki 1.6 miały nawet hydropopychacze i nadaję się do gazu
Tam problem może być z korozją i to jest straszne puszka. czujesz jakbyś jechał tekturowym autem te blachy cieniutkie, fotele cieniutkie delikatne. Fotel sprawia wrażenie jakbyś wziął rurki, pospawał i obkręcił jakimś materiałem, a w środku puste i siedzisz tylko na napięciu tkaniny w powietrzu xd takie miałem wrażenia.

No i najważniejsze, to auto
@ZielonaOdnowa: Zafira całkiem nie głupia jest i w podobnych pieniądzach choć ja bardziej kombiaki wolę, na razie jedyne auta jakie mi wpadły w oko to Astra H, Zafira, lancer (głównie przez to że podobają mi się takie brzydale XD) no i Focus ale te ciężko trafić nie zjedzone przez rudą więc też bardziej jako ciekawostka
@ZiobroZaskoczenia: a nie wiem, już kilka lat nie mam tego samochodu a wtedy się nie zastanawiałem, grunt że działało. Było uruchamiane z takiego małego ekraniku pod kierownicą, nie wyglądało na fabryczna część więc chyba dołożone. Fajne było bo można było czasowo ustawić i np jak do pracy wyjeżdżałem o 6.35 to miałem ustawione że zalanczalo się o 6.20 i elegancko miałem rano samochód zagrzany i odmrożony zima.