Wpis z mikrobloga

#pokemongo
Od czego zależy szybkość charged attack podczas trainer battles? Czemu jeden - nawet taki sam - pokemon potrzebuje do takiego ataku wyprowadzić trzy ciosy a inny nawet 6 lub więcej? Albo u przeciwnika taki Obstagoon wystarczy chyba nawet dwa ciosy i miał charged naładowany, a ja sobie też takiego wyewoluwalem, wydałem potion na ulepszenie i chyba z 7 ciosów potrzebuje żeby mieć charged attack ()

Czy to ta przerywana lub podłużna kreska o tym świadczy? Czy fast attack musi się pokrywać klasą z charged attack? Czy od czego to zależy?
Poczatkowo myślałem, że im wyższa wartość przy charged attack tym dłużej, ale zostało to już obalone w praktyce.
  • 1
@siemanko0 Zależy od szybkiego ataku. Jedne generują więcej energii, drugie mniej. Taki incinerate chyba 2.5s zajmuje więc wiadomo że da Ci więcej energii niz bite co jak dobrze pamiętam ma 0.5s czasu na atak.
A ta kreska określa ile maksymalnie tych naładowanych ataków możesz mieć zestackowanych. Jakiś brave bird co potrzebuje dużo energii nie da się mieć 2 z rzędu, ale inne co potrzebują mniej to można 2 czy 3.
Ta wartość