Wpis z mikrobloga

kurna chyba kazdy w ciągu swojego zycia wpłacił wiec ma prawo komentować i zadawac pytania


@zielarz: Nawet jak nie chcesz, to dokładasz się do tego prywatnego interesu, wspomaganego publicznym pieniądzem. I to niemałym - bez przetargu, bez konkursu. Także nawet jakbyś przez całe życie nie wrzucił złotówki - i tak samorządy plus państwo przekazały twoje środki Owsiakowi.
  • Odpowiedz
@zielarz:TV, sceny, muzycy, oświetlenie, nagłośnienie, udział służb mundurowych (ja też na urodziny dziecka dostanę radiowóz? dzieciaki sobie powciskają klakson, a ja zrobię zbiórkę na dom dziecka), pomieszczenia (kina, świetlice, pomieszczenia dla sztabów) - gdzie są faktury za to? Czy może udostępniają pomieszczenia każdemu - tak bez konkursu ani przetargu?

Mnie w WOŚP mierzi jedynie brak konstytucyjnej równości względem prawa.
  • Odpowiedz
@mietkomietko przyjacielu na WOŚP podobnie jak na Radio Maryja ludzie wpłacają z własnej nieprzymuszonej woli swoje własne środki którymi mają prawo zarządzać. Jeśli uważasz że to zła fundacja to nie wpłacaj. Ale nie mów też innym co mają robić ze swoimi pieniędzmi.
  • Odpowiedz
@Trado znaczy wiesz ma najwieksza instytucje charytatywna w polsce i to jest praca wiec, jak kazda fundacja. Dlatego wyplaca sobie pensje zalezna od tego ile zbiera, ze maja duze sumy to stac go na drogie auto i mieszkanie wiec nic w tym dziwnego, w polsce ludzie mysla ze takie instytucje to za darmo dzialaja xDDD bardziej chodzi ze ta kasa idzie na inne cele jak woodstock i agitacje polityczna i kij
  • Odpowiedz
ale płaczecie, pisowskie dariuszki


@fajfus42d: przyzwoici ludzie się wku****ją bo gdy fundacja kornice wywiesiła swoje plakaty to środowiska PO wyły że spiseg wyborczy i fundacja zajmuje miejsce na plakaty wyborcze, a okazało się że to owsiak za kase ze zbiórek robi kampanie polityczną :) więc nie pisiory a ;po prostu ludzie przyzwoici ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz