Wpis z mikrobloga

#snilomisie muszę to napisać <3 oczywiście śnił mi się jamie znów tak jak wczoraj zapowiadałam, dalej kontynuuję naszą historię a więc byłam na chacie u kogoś i pokazywałam koreańską książkę, którą wysłał mi Koreańczyk, którego mój znajomy poznał na festiwalu (dobre nie XD) no i ktoś mi mówił abym uważała bo możliwe, że ta książka może być nielegalna XD a ja chciałam w wdzięczności wysłać temu Koreańczykowi książkę o Polsce no ale mniejsza w tę dygresję na tej chacie ktoś mi powiedział, że jak jamie dowiedział się, że ja będę to tak się śpieszył jakby mu się dupa paliła by tu dotrzeć podjarany był i wiecie co nigdy mi nikt tak nie powiedział i nigdy nikt się tak nie cieszył na spotkanie ze mną i zrobiło mi się tak słodko i milutko i on udawał, że wszystko luz blues bo nie wiedział, że ja wiem i to było takie fajne
fajnie jest wiedzieć, że ktoś czuje do ciebie miętę ale boi się ujawnić uczucia (wiecie taki alfa) i wtedy ty możesz to zrobić
no i byliśmy na tej chacie
zaangażował się a ja myślałam, że on tylko tak o na raz nie no ciekawe jak się dzisiaj znów rozwinie
wolę moje sny od mojego życia
naksu - #snilomisie muszę to napisać <3 oczywiście śnił mi się jamie znów tak jak wcz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach