Wpis z mikrobloga

@Zulf tak jest, bo kiedyś jak płaciłem w terminalu to potem do mnie dzwonili, abym sprawdził czy nie pobrało mi dwa razy z konta, bo im się "utarg" z tego dnia nie zgadza i mają zdublowaną stówkę za dużo
a to nie jest tak, ze w exelu im sie cyferki nie beda zgadzac i trzeba bedzie doplacic?


@Zulf: tak będzie. Generalnie mandaty karne można sobie podejrzeć na e-podatki.gov. Ja kiedyś wyłapałem 800 zł (nie zauważyłem ograniczenia do 50, jechałem 80) i sobie spłacałem ten mandat po 100 zł miesięcznie. Za każdą wpłata saldo zadłużenia widoczne na e-podatki się pomniejszało. Tak więc na miejscu OPa bym się nie cieszył.
@tamdolicha: Nie ma co śmieszkować, będziesz miał przez to problemy. Pewnie wizytę na komendzie i dopłatę a tłumaczenie że bagieta źle wpisał kwotę na terminalu nic nie da. No chyba, że będziesz chciał się ciągać po sądach o 50 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a to nie jest tak, ze w exelu im sie cyferki nie beda zgadzac i trzeba bedzie doplacic?


@Zulf: Tylko wtedy upomni się o to komornik i ten kto dostał mandat będzie miał problem, a bagieta debil i idiota, jak to zwykle bywa, zostanie bezkarny.