Wpis z mikrobloga

Dobre sa te przekazy, co sie zmienily w tydzien z "nie zaatakuje" do "zaatakuje" zeby ogolnie byc w strachu, jakby ktos dawal #!$%@? o to, co pisza dzbany z petersburga na portalu ze smiesznymi obrazkami xD

A najlepsze, ze mieli po prostu ustalony z gory ten przekaz co zawsze, ze nic nie bedzie, bo rosja to wielki przyjaciel Polski (xD) ale w miedzyczasie poszlo info o corocznych mobilizacjach, wiec zaczeli leciec w druga strone. Przypominam - corocznych, ale oczywiscie glupi kacap na to nie wpadl, zeby sie wczesniej przygotowac i dostosowac retoryke

I ps: mial byc odstep 6 minut miedzy postami, a nie 5, starajcie sie chociaz bo sie oficer serio ktoregos dnia wk***i

#ukraina #rosja #ruskapropaganda #wojna
robertkk - Dobre sa te przekazy, co sie zmienily w tydzien z "nie zaatakuje" do "zaat...

źródło: IMG_20240119_141959

Pobierz
  • 6
Dobre sa te przekazy, co sie zmienily w tydzien z "nie zaatakuje" do "zaatakuje" zeby ogolnie byc w strachu, jakby ktos dawal #!$%@? o to, co pisza dzbany z petersburga na portalu ze smiesznymi obrazkami xD


@robertkk: wyparcie level wypok

O możliwości wojny z Rosją na przestrzeni najbliższych lat mówią już ministerstwa obrony wielu innych krajów NATO i nie tylko, Szwedzi np. twierdzą, że pierwszym krokiem do przygotowania populacji na wypadek
ci rosyjscy agenci są z tobą w pokoju? Ja od początku wojny na Ukrainie pisałem, że zagrożenie ze strony Rosji jest jak najbardziej realne,


@Grzegorzfloryda420: A jednoczesnie uprawiasz antyukrainska propagande, tak tak.
Tak straszysz ta rosja tez, ze zniechecasz ludzi do obrony Polski.
Jak ty jestes Polakiem, to ja jestem Francuzem
ze zniechecasz ludzi do obrony Polski.


@BayzedMan: Bo uważam, że nikt wbrew swojej woli za ten #!$%@?łek nie powinien umierać. Ja sam nie planuje, i kibicuje wszystkim, którzy również mają taki plan. Ty za to z kolei robisz politykom gałę z połykiem, i byłbyś gotowy umierać za ich posiadłości i układy, podczas gdy oni z rodziną i kościołem będą oglądać gdzieś na telegramie jak się rozkładasz w okopie. Sorry, ale mnie