Wpis z mikrobloga

@naksu: raczej jest trochę inaczej to stacje radiowe nie puszczają tego co nie jest z "ich" wytwórni", wiec mimo że np. Batna, 5 Rano czy Łzy wydają nowe single czy płyty cały czas to w popularnych mediach o nich nie usłyszysz, bo zespołów jako muzyków niezależnych nie stać na to żeby ich kawałek poleciał na antenie. Singiel 5 Rano z Riedlem - "Złotobrudny " to dla mnie złoto i powinien być
sEB-q - @naksu: raczej jest trochę inaczej to stacje radiowe nie puszczają tego  co n...
@naksu: I jeszcze takie coś tak co na szybko mi przychodzi do głowy... także resumując polski rock żyje ale z wiadomych powodów dla muzyków niezależnych nie ma miejsca na antenie.
sEB-q - @naksu: I jeszcze takie coś tak co na szybko mi przychodzi do głowy...  także...
@naksu: Jakby taki kawałek wyszedł w USA na pewno byśmy o nim usłyszeli ..a nasi "dziennikarze" rozpływali by się w komplementach ..
sEB-q - @naksu: Jakby taki kawałek wyszedł  w USA na pewno byśmy o nim usłyszeli ..a ...
@naksu ale dalej są i chwała im za to ... Ku uciesze swoich prawdziwych fanów.. dla mnie jak wino im starsi tym lepsi a Sara śpiewa tam już tyle co Ania śpiewała..
@naksu: ee no, troche tam tego rocka pogral. Z Homo Twist napewno. Napewno ze dwie jego plyty naleza do czolowki w polskim rocku. A Bema pamieci zalobny rapsod to jeden z wazniejszych polskich utworow. Tak mysle. Czytalem juz kiedys jego tlumaczenie wiersza Dickinson w BruLionie. Dobra, mocna i rockowa rzecz.
@naksu ok nie było tematu a Metallica skończyła się na kille'em all... Nie zazdroszczę podejścia do życia ... Miłego piątku. Coveruje ?? xD