Wpis z mikrobloga

Dowiedziałam się, że jak się bierze 600mg testo to się przyrośnie 0.5kg mięśni w tydzień nie robiąc nic.

I teraz niby to jest wpis o treningu, niby o tym, że influenserzy robią kliki lewymi efektami ich ćwiczeń.

Ale ja jestem holistyczna Ziemianie, ja patrzę na całą Waszą planetę:
dlatego factory farming ssie i większość mięsa jakie jemy.
Czy to kurczaki czy wołowina ma dodawana hormony w karmie, bo właśnie wtedy robi się dużo mięsa z niczego. Zwierze stoi w miejscu i puchnie, a my się cieszymy, że kilo szynki jest po 20zł.

I to jest dobry powód, żeby minimalizować mięsa
większość jest z factory farming
większość to szprycera sztuczna
hormony wracają do obiegu i jebią wszystkim umysły

Nie, żadne ekoideolo, nie żadna moralność, czy etyczność, tylko włóż i wyciągnij #famemma #mieso #hormony #youtube #bieda
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@KingaM podobno jak się żre dużo kurczaków od małego jako chłopiec to rosną cyce, chyba nie taki powinien być efekt działania teścia?
  • Odpowiedz
@KingaM: no to tak nie wygląda akurat, waga wzrośnie spuchniesz ale to głownie woda bo retencja i nabicie glikogenem. znam takich co bija i wyglądają jak by nigdy nic nie brali tylko trenowali amatorsko. co do kurczaków to są tez specjalne rasy wyselekcjonowane po katem wydajności, to nie są zwykłe kurki ze wsi. zresztą nawet u mojej babki były hodowane na podwórku brojery właśnie typowo pod mięso, rosły szybciej dawały
  • Odpowiedz
@Emble: teść aromatyzuje do estrogenu, organizm żeby zachować równowagę cześć testosteronu "przerabia" na estrogen od którego rosną cycki jeśli jest go więcej ale to tez zależy od organizmu bo są tacy co bija grama i syty nie rosną, to tak jak z łysieniem, niektórzy bija i maja bujną czuprynę a inni po jednej bombie są łysi jak kolano.
  • Odpowiedz