Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #airdrop Najnowsze informacje z świata Airdrop 2024. Proste do wykonania Airdropy na rok 2024 na mojej stronie regularnie aktualizowane. Czy wiecie że eksperci uważają że w roku 2024r. z Airdropów można uzyskać nawet 50000 usd tylko za proste wykonywanie różnych zadań? Często absolutnie bez żadnych kosztów? Najnowszy news tutaj: https://okazjusz.pl/blog/ a na głównej stronie zamieściłem już 3 ciekawe bardzo proste do wykonania Airdropy: https://okazjusz.pl/ Obserwuj mnie by być na bieżąco. Pamiętaj by łączyć się z airdropami tylko za pomocą niezależnych portfeli metamask, tak by nie ryzykować stratą własnych środków. Ja na swojej stronie wstawiam tylko wcześniej przetestowane przeze mnie airdropy. Zapraszam!
Amelcio - #kryptowaluty #airdrop Najnowsze informacje z świata Airdrop 2024. Proste d...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-18 195521

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • 0
@Rafalek-Pedalek: te airdrop co wstawiam przetestowałem. Do tego czytaj co napisałem by nie ryzykować własnych środków łącz się z każdym airdropem z nowego metamask najlepiej z takiego na którym masz zero środków w kryptowalutach. Wyjątek stanowią airdropy które będą wymagały posiadania kryptowaluty. Ale zwykle tak jest że np wymagane jest np 0,001 eth czyli małe wartości więc tak czy inaczej warto przelać sobie te np 0,01 eth na adres zupełnie
  • Odpowiedz
@Amelcio ale po co bawić się w takie tematy? Przecież mamy konwencjonalne finanse. W czym takie coś jest lepsze od kupienia obligacji czy nie wiem, jednostek jakiegoś funduszu?
  • Odpowiedz
  • 0
@vvv-vvv: Airdropy są dla osób które nie chcą inwestować swoich pieniędzy. Zwykle dołączenie do airdropu kosztuje zupełnie NIC czyli Zero lub dosłownie śladowe ilości monet np często jest wymóg posiadania na portfelu np 0,001 eth. W 2023r. były jeden z airdropów który zrzucił osobom które wykonały proste zadania, kompletnie nic nie płacąc ( była to sieć testowa ) od 10000 usd wzwyż w zależności od uzyskanych punktów. Więc Twoje pytanie
  • Odpowiedz
  • 0
@vvv-vvv W kontekście kryptowalut AirDrop to często sposób na dystrybucję nowych tokenów. Jeśli zauważasz, że wymaga on często połączenia z Metamask, może to oznaczać, że dana kryptowaluta jest zbudowana na blockchainie np Ethereum, a Metamask jest portfelem do obsługi tokenów opartych na tej platformie. W takim przypadku AirDrop może być realizowany poprzez Metamask w celu przypisania nowych tokenów posiadaczom np ETH w określonych proporcjach. Warto jednak sprawdzić wiadomości i informacje oficjalne,
  • Odpowiedz
@Amelcio
Czyli:
1. Nic nie trzeba inwestować
2. Zadanie jest mega proste
3. Jest program korzystania z ludzi których w to wkręcisz (% od czegośtam twojego downstreamu)
4. Linkujesz na swoim blogu do tego czegoś ze swoim
  • Odpowiedz
  • 0
@vvv-vvv a co w airdropach które podałem jest nielegitnego? Te które do tej pory podałem są całkowicie darmowe. Dop jest na sieci testowej, beoble nie wymaga żadnych środków a Grass nie wymaga nawet łączenia się z metamask.
  • Odpowiedz
  • 0
@vvv-vvv w tamtym roku jedna z sieci tylko za to że ludzie testowali sieć testową po uruchomieniu mainnetu zrzuciła wczesnym testerom po kilkanascie tysięcy USD dosłownie za kilka minut pracy każdego z nich. Co mają z tego te firmy? Pytaj już te firmy
  • Odpowiedz
@Amelcio rozumiem, czyli z dobrego serca druga strona decyduje się na wynagrodzenie każdego testera takimi wielkimi kwotami?
W czym one są wypłacane?
  • Odpowiedz
nie rozumiem jaką wartość otrzymuje podmiot, od którego otrzymujesz coiny


@vvv-vvv: to nagroda za zaangażowanie. Otrzymuje spplecznosc i reklame. Tak juz dzialają kryptowaluty, angazujesz sie na poczatku, dostajesz airdropa i jak wypali to mkzesz sprzedac - zazwyczaj za 10-100 dolarów, czasem za kilkaset dolarów, no a w zeszlym roku mozna bylo sie zalapac na airdropa,za ktorego ludzie z tagu pozgarniali tysiące.

Sytuacja jest analogiczna do dawania pakietu akcji ludziom w
  • Odpowiedz