Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę o ostatnich doniesieniach z machlojek finansowych PiSu.

Setki milionów złotych w TVP dla PiSowskich "gwiazd", w tym 19-latka bez matury co w 3 lata zarobił 3 miliony.
Miliony w prokuraturze Ziobry.
500+ za kilkusekundową wypowiedź do kamery TVP chwalącą rząd (lub lejącą szambo na opozycję), gdzie rekordzista wystąpił ponad 700 razy.
Jeszcze nie wiadomo ile, ale na pewno 9-cyfrowa kwota (setki milionów) z Funduszu "Sprawiedliwości" na różne dziwne fundacje.
Jeszcze nie wiadomo ile, ale na pewno kończy się na co najmniej 9-cyfrowej kwotcie z "darowizn" SSP lub reklam SSP w PiSowskich mediach.
Nie chce mi się dalej wymieniać, bo już człowiek wkur..ny, a jeszcze wiele nowego wypłynie więc kwota Miliard+ już dawno pękła..

I wtedy przypomina się ON.

Prezydent RP Andrzej Duda, rapujący w 2020 do hot 16 challange na cele charytatywne na walkę z COVID, o jakimś pier...ym cieniu mgły. Zbiórka hot16 zebrała łącznie 3.6 mln. zł.

WOŚP w zeszłym roku zebrał 243 miliony zł.. a szemrany ziomek Ziobry, przy okazji ksiądz, prawie 100mln z funduszu dostał na "fundację" i chciał robić TV Trwam 2.0 bo mu się marzyło zostać nowym Rydzykiem.

To jest śmiech na sali, ta zebrana kwota przez hot16 do którego rapował Duda, kwota na WOŚP, w zestawieniu z powyższym. Każdy wpłacający dostał melę na twarz od Pisowców. Każdy kto chciał lepiej, chciał dobrze, chciał normalnie, dostał melę.

I założę się, że żaden z PiSowskich milionerów nie przekazał ani złotówki na cele charytatywne które to wynagrodzenia przecież dostali z naszych podatków. A Jarosław Olechowski (zarobił w TVP 1.4 mln.) na instagramie (zanim zablokował) się chwalił co i rusz dość bogatym stylem życia. Teraz ma fuchę w banku (Sasin załatwił) bo koryto w TVP mu odcięli.

No #!$%@? mać.
#sejm #polityka #bekazpisu #tvpis
jadealboniejade - Tak sobie myślę o ostatnich doniesieniach z machlojek finansowych P...

źródło: Pierwszy Raper RP

Pobierz