Wpis z mikrobloga

@Gours: W tym przypadku oczywiście że tak, Konfiarzowi nie podoba się RMF od kilku dobrych lat i krzyczy jak to są tam za każdym razem niesprawiedliwie traktowani gdy trzeba odpowiedzieć na jakieś pytanie a nie tylko kluczyć i zmieniać co 30 sekund temat, natomiast silni razem zaczęli krzyczeć na RMF po tym gdy się okazało że redaktorzy tam pracujący nie drą mordy na członków Prawa i Sprawiedliwości niczym na antenie
  • Odpowiedz
  • 113
@Njal: czy ty jesteś jakiś upośledzony? To, że 2 strony mają zastrzeżenia, to nie znaczy, że obie mają/nie mają racji. Obejrzyj sobie wywiady Mazurka z Konfiarzami sprzed wyborów, to zobaczysz, jak jadowicie ich tam atakował - na równi z KO, tymczasem dzisiaj rozmowa na pełnym luzaku. Jak szukać jakiejś stacji, gdzie pisowcy nie są dociskani, to faktycznie RMF będzie dla ciebie.

@DoktorWojna On po prostu jest ideologicznie pisowcem (jest
  • Odpowiedz
czy ty jesteś jakiś upośledzony?


@Gours: Na tym zakończyłem czytanie, nie mam zamiaru do obiadu czytać propagandy partyjnej kiedy akurat byłem bardzo miły i merytoryczny w tym wątku.
  • Odpowiedz
  • 40
@Njal: irytują mnie po prostu tego typu argumenty. Mazurek też zawsze wyciągnie komentarz jakiegoś oszalałego pisowca, który go atakuje za byle gówno i mówi: „patrzcie, jaki jestem obiektywny i rzetelny, atakuje mnie po równo PiS i PO”.

To są całkowicie bałamutne argumenty
  • Odpowiedz
@Gours:
Konfa przed wyborami: wywrócimy ten stolik
Mentzen już po wyborach: (o sprawie Pegazusa, czyli m.in. o Wąsiku i Kamińskim) "Ci ludzie powinni siedzieć w więzieniu. Mentalni ubecy, moralne zera":

Bosak dzisiaj: Ci którzy przyklaskują że Ci są w więzieniu, fajnie ze Platformersi jadą z Pisowcami (...) przestrzegam przed takim myśleniem bo dziś z Pisowcami jutro z Wami

xDDD
  • Odpowiedz