Wpis z mikrobloga

Hej, jest ktoś kto korzysta z małej zmywarki nablatowej? Mam małą kuchnię i zdecydowałem się żeby nie mieć zmywarki normalnej, tylko zamiast tego szafki. Ale obczailem że istnieją takie zmywarki, które można postawić na blacie. Czy ktoś korzysta? Zastanawiam się czy taka zmywarka ma sens, skoro mało się do niej mieści i jest bardzo energochłonna.

#mieszkanie #agd #urzadzajzwykopem #kuchnia #kuchennerewolucje
chiro - Hej, jest ktoś kto korzysta z małej zmywarki nablatowej? Mam małą kuchnię i z...

źródło: temp_file590174431083388035

Pobierz
  • 7
@chiro: Mam i mi się dobrze sprawdza, domywa wszystko bez problemu.
Mam ją podłączoną na stałe do wody i odpływu, ale można też bez tego sobie poradzić
@chiro: Ja mam małą zwywarkę nablatową, ale wbudowałem ją sobie w szafkę. Jest dosyć pakowna i ogólnie działa jak normalna zmywarka. Kosztuje też prawie tyle co normalna zwywarka. Ale jak dla mnie to zawsze to lepiej niż myć ręcznie ¯\(ツ)/¯
@chiro: zmywarka jak zmywarka.

mialem taka, wystarczala na tyle ze po kazdym posilku wrzucalem na program 30 minut i bylo ok, nie musialem stac na zlewem. gorzej z większymi patelniami i garnkami, i ogolnie z wiekszym gotowaniem, trzeba na kilka razy dzielic, przez co wiecej wody i pradu zejdzie niz jak gdybys mial chociaz taka 45cm. jak przeszedlem na zwywarke stacjonarna to zamiast myc codziennie to myje co 2-3-4 dni i
@chiro: Miałem na 2 osoby w mieszkaniu i było spoczko. No ale co 2 dzień to już na pewno do odpalenia, czasem codziennie. No i ta mała upierdliwość, że trzeba wodę było do zbiornika nalewać za każdym razem.
@chiro: Zastanów się czy miejsca na blacie nie szkoda bardziej niż na zmywarkę 45cm


@Dpdp: @chiro plusem zmiana z blatowej na taka 45 cm jest to ze mialem wiecej blatu, bo i zmywarka blatowa nie zajmowala miejsca na blacie, a ta 45 cm no ma wolny blat :)