Wpis z mikrobloga

@galicjanin: Wg mnie Giertych teraz w rządzie jest dla zemsty. Chcieli go zniszczyć, nie udało im się a teraz będzie rewanż. Podobnie sytuacja ma się z Banasiem, który pewnie ma swoje za uszami, ale przekonał się co PiS robi z ludzmi którzy zaczynają być niewygodni.
@#!$%@?: Giertycha ktoś podmienił. To nie jest możliwe, żeby ojciec Młodzieży Wszechpolskiej, ideolog skrajnej prawicy, wywodzący się z rodziny o bardzo długich, narodowych tradycjach zrobił zwrot o 180 stopni.

No chyba, że PiS go tak wku#wił za to, że chcieli go zniszczyć jak Leppera ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Giertych krytykuje Kościół. Gdyby komuś z 2005 r. powiedzieć, że Giertych będzie czołowym politykiem PO, zwolennikiem obecności Polski w UE i będzie publicznie jechał po biskupach, to taki ktoś wysłałby nas do Choroszczy. Facet, którego stryjek jest jedną z najważniejszych szych w centrali zakonu dominikanów w Rzymie i który w swojej kancelarii na honorowym miejscu ma zdjęcia z audiencji z trzema ostatnimi papieżami.


@galicjanin: to też trochę pokazuje w jakim miejscu
@galicjanin: nie wyobrażam sobie być człowiekiem, który nigdy nie zmienia zdania. Sam czuję, że mam w prawie całkowicie inne poglądy niż miałem 10 lat temu.


@ignorancie: dokładnie, dlatego jakakolwiek polityka ucisku, czyli konserwatywna jest zła. Należy dać przestrzeń różnym zgodnym z prawem poglądom, bez ich tłamszenia
Facet, którego (...)


@galicjanin: przede wszystkim facet, który budował współczesny polski nacjonalizm. Do tego wiele wskazuje, że wcale za bardzo nie zmienił poglądów, ale priorytetem jest walka z politykami, z którymi się pokłocił