Wpis z mikrobloga

@BrodatyCiul: i z kim ma polska walczyć? z rossyją która nie posiada amunicji a cały ich sprzęt zestarzał się już w czasie drugiej wojny światowej. jedynie ruskie onuce nadal wierzą że rossyja posiada jakąkolwiek zdolność bojową do posuwania się w przód
@BrodatyCiul: Wypoki się śmieją, ale żarty żartami posiadanie takiego planu co raz częściej sugerują ministerstwa obrony całej Europy.

Ja z rodziną już dawno omówiliśmy te kwestię, wolą mnie mieć żywego z nimi za granicą niż martwego w okopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grzegorzfloryda420: Jak się wróg (nie wiem tylko jaki) zacznie kumulować pod Polską granicą będziesz miał kilka miesięcy na zastanowienie się co dalej. Jak inne państwa zaczną w pośpiechu ewakuować ambasady w Polsce będziesz miał kilkanaście godzin. Lepiej spać spokojnie.
@mateo_olsztyn: A najlepiej mieć plan, którego wykminienie trwało więcej niż kilkanaście godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi to też nie spędza z powiek snu (choć nie ukrywam, lekkis tres w tym temacie odczuwam), natomiast w razie czego mogę się komfortowo ewakuować i za raz układać życię za granicą.