Wpis z mikrobloga

@JaredXxX: mignęło mi na reddicie, wygląda na odbicie w szybie. Gdyby to faktycznie było coś wartego uwagi to by to nagrała i zapewne nie tylko ona ale również inni pasażerowie. Także czekam na nagranie.
  • 0
@nilmerg: no i jeszcze ludzie z dołu, by nagrali, bo przelatywało nad miastem. Z drugiej strony odbicie w szybie powinno dość łatwo być rozpoznane jak coś, co nie jest za oknem. Dziwi mnie tylko ten kolor cudaczny, bo chyba żadne silniki (nawet te z lit. SF) nie używają materiałów, które spalają w kolorze różowym, a przynajmniej ja nie kojarzę. Ja oczywiście nie wierzę, że alieni wpadają tu jak do Starbucksa i
@JaredXxX: To fioletowe to jest odbicie tego silnego białego źródła światła, które widać nad końcówką skrzydła od skrzydła samolotu w miejscu gdzie jest pomalowane na fioletowo, zwielokrotnione przez efekty optyczne iluminatora samolotu. https://www.youtube.com/watch?v=lyGHOucjWRw
Edit: To zwielokrotnienie widać też dla samego białego źródła światła tuż nad końcówką skrzydła - (0:12)ten efekt powstał na iluminatorze. Czym jest samo to jasne światło to nie wiem ale się domyślam:)
  • 1
@Marek_Tempe: nie ma takiego - pisałem tylko "no i jeszcze ludzie z dołu, by nagrali, bo przelatywało nad miastem" - tryb przypuszczający :P To też dodaje prawdopodobieństwa wersji z odbiciem, bo brak innych nagrań, z innych perspektyw (w tym właśnie brak z miasta poniżej).