Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz: tak, rzeczywiście trudno jest mi się śmiać jak czytam wysrywy kolesia, który popiera zachowania Kim Dzong Una, który, jak wiadomo, gdy ktoś ucieknie z Korei Północnej, wysyła do obozu pracy wszystkich krewnych i znajomych uciekiniera. w lewackim łbie to oczywiście jest logiczne, normalne i pożądane.
@ShadyTalezz: urojenia? karanie kogoś za przestępstwo popełnione przez inną osobę to jest urojenie? a na dodatek żądanie ukarania tej drugiej osoby zanim faktyczny sprawca został prawomocnie skazany?
która część jest tu urojeniem? komunizm wszędzie jest taki sam - żyłem w nim i bezbłędnie rozpoznaję objawy. odpowiedzialność zbiorowa, zamykanie ludziom ust - to na początek.
@ShadyTalezz: Weź przestań te swoje brednie wypisywać na wykopie, bo to nie wiadomo nawet jak sensownie skomentować.
P.S ta twoja ukochana lewica to komuniści, ludzie skrajnie lewicowi co chcą odebrać wszystkim wolność, bo działają tylko w interesie najbogatszych "nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wielkifanrapu:

Weź przestań te swoje brednie wypisywać na wykopie, bo to nie wiadomo nawet jak sensownie skomentować.


to nie czytaj, wywal mnie na czarno albo nie wiem, w każdym razie kij mnie to boli, że ci się nie podoba.

P.S ta twoja ukochana lewica to komuniści


partia lewica w sejmie to co najwyżej socjaldemokraci a w gorszych wypadkach jak niektórzy z Wiosnny to wręcz zwykłe libki a nie żadni komuniści, jakby
@ShadyTalezz:

to nie czytaj, wywal mnie na czarno albo nie wiem, w każdym razie kij mnie to boli, że ci się nie podoba.

Dawanie kogoś na "czarno" tylko dlatego że nie zgadzam się z reprezentowanymi przez tą osobę poglądami, jest poniżej mojego poziomu.

partia lewica w sejmie to co najwyżej socjaldemokraci a w gorszych wypadkach jak niektórzy z Wiosnny to wręcz zwykłe libki a nie żadni komuniści, jakby realnie byli socjalistami
@wielkifanrapu:

Sorry ale w tej partii jest dużo socjalistów/komunistów


jak dla kogoś państwo robiące rzeczy = komunizm to może tak myśleć. Kto tam postuluje konkretnie wprowadzenie socjalizmu i zniesienie kapitalizmu? Kto chce oddać środki produkcji w ręce robotników? Nazwiska proszę.

a te "libki" to z liberalizmem nie mają nic wspólnego, oprócz jakieś tam legalizacji marihuany czy aborcji


Wiośniarze to są neoliberałowie, Shuring Wielgus dosłownie z nowoczesnej przyszła

już Konfederacja która można