Wpis z mikrobloga

Ostatnio bardzo ciekawy temat jeśli chodzi o informatykę #windows10 #windows11
Żadna rewolucja, tylko ewolucja!

Po testach na maszynie wirtualnej i na drugim pc windowsa 11 przez tydzień, muszę przyznać, że jestem bardzo zawiedziony. Dlaczego? Otóż uważam, że Windows 10 zdecydowanie wypada lepiej jeśli chodzi o funkcjonalności i stabilność.Tak naprawdę Windows10 i 11 jest jednym i tym samym z tym, że windows 11 wprowadza nowe efekty wizualne i poprawia interfejs graficzny. Po dokładnym sprawdzeniu, jestem w stanie stwierdzić, że to w zasadzie wciąż ten sam system, tylko z bardziej wkurzającym cukierkowym GUI np. przycisk pokaż pulpit trzeba go niestety wymacać bo jest malutki a windows 10 wystarczy nawet na ślepo kliknąć w prawy róg ekranu.Według mnie Windows 10 jest sprawdzonym i bardzo dobrym systemem, którego nie zmienię dopóki nie skończy mu się wsparcie.Z drugiej strony Windows 11 ma swoje zalety takie jak wydajność w grach. Jednak wydaje mi się, że przesiadka na ten system może być bardzo bolesna dla osób, które są przyzwyczajone do Windowsa 10. W końcu, czemu zmieniać coś, co działa?

Poniżej ankieta dla użytkowników windowsa10, przejdziecie na 11 w najbliższym czasie? , po końcu wsparcia? czy nigdy?

#informatyka #serwispc #windows #microsoft #pytanie #komputery #technologia

Przejdziesz z windowsa 10 na windows 11???

  • Tak, w najbliższym czasie 16.3% (15)
  • Tak, po końcu wsparcia 22.8% (21)
  • Nie, nigdy nie przejde 33.7% (31)
  • Przejde przy wymianie PC/Laptopa 27.2% (25)

Oddanych głosów: 92

  • 14
  • 0
poprawia interfejs graficzny


@vulcanitu: Mi się nie podoba, ale nie napisze tego w poście wprost bo wywoła się gównoburza o to że jest ,,Słodziutki, fresh, pachnący i najlepszy" kiedyś tak zrobiłem na jednym forum i właśnie do tego doszło
@Narmel: Windows 11 to chłam zalany sztucznym niczym strona komputronika gradientem I kolorkami. Nie zamierzam przejść w przeciągu najbliższych lat. No chyba że UE nas zmusi