Wpis z mikrobloga

@Zulf: przeciez taka sama narracja jest od 7189027319827391872390187239817239817239812 lat, tak jeblo ze ciagle rosnie, a to ze jeblo tam w 2013 roku to i tak #!$%@? warte, bo i tak było drogo.
@Tiab Co ma skakac? Gdzie masz mieszkania po 20k? Poza trzema najwiekszymy miastami. A jak spadnie nawet o 3k to masz 150k mniej przy 50m2. Malo? Moze i malo. Obizek o 50% nie bedzie, ale jebnac to musi.
@Zulf
To miałem ci wypisać wszystkie miasta i cenę za metr żebyś zrozumiał przesłanie? Wybacz liczyłem, że ogarniesz…

jak ktoś czeka tyle, że mu wzrosło o przynajmniej 50% i jeszcze płaci za najem to ciężko to nazwać sukcesem jak jebnie o 10-15% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tiab Miales napisac 3 miasta gdzie masz 17-20k/m2 nie wiem czego nie rozumiesz.

Jak taki spec i smiejesz sie z ludzi ktorzy nie kupili/nie maja mieszkania na ten moment, to pochwal sie swoim portfolio nieruchomosciowym. Ile masz mieszkan dla siebie, ile na handel? Skoro tak prosto szlo zarobic to chyba nie przepusciles okazji?
@Zulf masz napisane „skoczy np do 20k i spadnie na 17k” a ty chcesz cen teraz?
Takiego to jeszcze nie było xD

Jesli wzrosty do danej ceny o 50% i spadnie o 10% to żadne jebniecie xd ciężki przypadek.

Pochwalić to się ty możesz. Przecież to spadkowicze odradzaliście zakupy bo jebnie więc pochwal się ile jesteś do przodu na tym jebnieciu?