Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób które były na Bernabeu w tym sezonie. Mieliście problem z kupnem biletów na mecz? Patrzę od kilku spotkań i jest jakiś dramat względem tego co było w poprzednim sezonie. Pojedyncze bilety bez problemu szło złapać z Madridista Premium, ale mi zależy na aż trzech obok siebie. Aż tak wzrosła frekwencja po transferze Bellinghama? XD
Dla przykładu:
Frekwencja na 2 meczach, na których byłem w sezonie 22/23:

Osasuna: 55,410
Celta: 60,386

I teraz dla porównania ostatnie mecze w tym sezonie:

Villarreal: 70,500
Mallorca: 72,394
Granada: 70,685
Napoli: 73,562

I jeszcze jako ciekawostka, najniższa w tym sezonie:

Las Palmas: 65,017
#realmadryt
  • 22
@ObslugaRadomskiegoLotniska: miałem pisać podobnego posta, jeździłem na mecze już kilka razy i nigdy kupno biletów nie było problemem, ale w tym sezonie jak śledzę to coś się zmieniło. Miałem w planie wyjazd na mecz w lutym ale nie wiem czy nie zrezygnować właśnie z powodu ryzyka niekupienia biletów. Są niby jakiś strony pośredników ale przebitka 100% no i nie wiem na ile wiarygodne. A frekwencja może rzeczywiście wzrosła, ale kompletu widzów
@eSzopiklon: mam dokładnie to samo. Chcemy jechać jeszcze w tym sezonie, ale jak widzę jaki jest problem z biletami, to myślę czy nie przełożyć tego na jesień. Sam tu chyba wprowadziłem z dwie osoby w błąd, bo mówiłem, że klub zawsze dorzuca kolejne bilety do puli, a teraz tak nie robi. Z tą frekwencją też mi nie pasuje, bo nawet jak jest 70k osób na meczu, to powinno być jeszcze jakieś
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Na Villarreal nie było problemu, dużo miejsc było wolnych do samego meczu. Teraz kupiłem na Almerie, ale to była jakaś tragedia. Minutę po starcie dla premium wszystko znikło, a i tak było może max 200miejsc. Cudem wyrwałem 3 miejsca obok siebie.
Na Villarreal nie było problemu, dużo miejsc było wolnych do samego meczu. Teraz kupiłem na Almerie


@szamasz: spodobało się widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez remont nie ma więcej niż 80k miejsc na stadionie?


Wydawało mi się, że pojemność stadionu ma być lekko zredukowana po przebudowie, ale nie były to jakieś duże ilości krzesełek. Możliwe, że teraz w trakcie przebudowy tych miejsc jest dalej troszkę mniej z
@piwakk: my tu z kolegą @eSzopiklon chwilę popisaliśmy na priv no i to wygląda jakby faktycznie jakieś firmy wykupowały te bilety, żeby odsprzedać je z dużą marżą. Klub nic z tym nie robi, bo wyprzedaje pewnie więcej wejściówek niż zwykle, a innego logicznego wytłumaczenia nie potrafię znaleźć. Daj znać jak Ci ostatecznie pójdzie, chociaż też pewnie będę zerkał na Almerię.