Wpis z mikrobloga

kara nie jest za czyny innej osoby, tylko za popieranie tego czynu oraz brak ukarania sprawcy, czy potępienia czynu.


@Vaclav:

Wicemarszałek ma robotę do wykonania i robi to dobrze. Za gusta filmowe też będziecie karać? xD


@Vaclav: nie kara się wicemarszałka, tylko kara się partię sejmową utratą stanowiska wicemarszałka za popieranie czynu oraz brak ukarania sprawcy, czy potępienia czynu.

myślisz, ze kuc zrozumie? xD


@Kryspin013: właśnie się zastanawiam
Ja jestem jak najdalszy od popierania skrajnych części sceny w Polsce, ale w tym wypadku też mi się nie podoba ukaranie Bosaka. Facet ewidentnie się nie dystansuje od sytuacji, ale - moim zdaniem - powinien mieć prawo. W Polsce często zdarzały się wybryki parlamentarzystów, a marszałków nie karano.


@Jocqelt: nie kara się wicemarszałka Bosaka, tylko kara się partię sejmową utratą stanowiska wicemarszałka za popieranie czynu oraz brak ukarania sprawcy, czy potępienia
@Vateusz23: Podlinkujesz, gdzie Bosak poparł ten czyn?


@SocialM_Center: nie poparł ale robił fikołki, że nie popiera ale braun został już ukarany w zawieszeniu partii jakby to coś #!$%@? znaczyło xD

Druga sprawa to kolejne fikołki, że skoro ktoś wymaga od nich potępienia brauna to oni staną okoniem xD

Wobec brauna też nie wyciągano wcześniej konsekwencji np. jak w amoku niszczył cudze mienie prywatne, odgrażał się ludziom śmiercią albo #!$%@?ł się