Wpis z mikrobloga

@Palexpres: z tego co widzę, to na innych stronach jest więcej smaczków tych shotów, więc trochę się wahałem, ale ostatecznie kupiłem u was

Pomyślcie o tym ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

potem wstawię może relacje z konsumpcji
@Palexpres: w działaniu wszystkie są dość podobne, a ostatecznie i tak się rozbija wszystko zawsze o smak.

A jak to jest w końcu z przyswajalnością? Spożycie tłustego posiłku rzeczywiście podbija działanie? ( ͡° ͡°)
@theicecold: jeśli mam być szczery i podkreślam to moje osobiste odczucie. podjąłem parę prób hempshotów i jak dla mnie są to podróby greenout które nie wypadają lepiej. miami, underground, blueberry, amnesia, gelato - ich działanie jest dziwne i strasznie mulące. Do Greenout nie mają podjazdu. Spróbuj Greenout Banana Strong + a przekonasz się o czym mówię. Dałem szanse tym szotom ale niestety, stanowcze nie. Tylko Greenout.
jeśli mam być szczery i podkreślam to moje osobiste odczucie. podjąłem parę prób hempshotów i jak dla mnie są to podróby greenout które nie wypadają lepiej. miami, underground, blueberry, amnesia, gelato - ich działanie jest dziwne i strasznie mulące. Do Greenout nie mają podjazdu. Spróbuj Greenout Banana Strong + a przekonasz się o czym mówię. Dałem szanse tym szotom ale niestety, stanowcze nie. Tylko Greenout.


@naemeryturze87: spoko, doceniam zawsze opinie, nikogo