Wpis z mikrobloga

  • 1
@aptitude W dzisiejszych czasach coraz mniej jest rzeczy, które "wszyscy znają". Rożnorodność źródeł, indywidualnych treści w nich jest tak wysoka, że to zwyczajnie niemożliwe.
  • Odpowiedz
  • 0
obra, już sobie znalazłem. Dwóch generycznych youtuberów, robiących youtuberowe, clickbaitowe rzeczy i pewnie jakieś commentery. Nie widzę w tym żadnej wartości dodanej, więc nie dziwi mnie, że nie napotkałem tego w mojej bańce:


@missioncritical: Ja GMM oglądam przez ponad 15 lat, oni są spoko! <3

250 głosów, na NIE, wtf? WOW!
Szczerze, zaskoczyliście mnie!
aptitude - >obra, już sobie znalazłem. Dwóch generycznych youtuberów, robiących youtu...

źródło: Screenshot 2024-01-17 at 09.33.17

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
może bądź bardziej konkretny, bo ewidentnie padłeś ofiarą własnej bańki


@missioncritical: w teorii to bardziej Ty :)

Usunąłem twój wpis, bo za dużo zdradza, ale to tylko w celach naukowych, nic nie mam do ciebie.
  • Odpowiedz
obra, już sobie znalazłem. Dwóch generycznych youtuberów, robiących youtuberowe, clickbaitowe rzeczy i pewnie jakieś commentery. Nie widzę w tym żadnej wartości dodanej, więc nie dziwi mnie, że nie napotkałem tego w mojej bańce:


@missioncritical:


@a665321: to chyba najmądrzejsza rzecz na tym wątku napisana. To są po prostu kolejne mordy od templatki siłą oderwane. Strata CO2 i energii którą serwery youtube muszą generować/tracić, żeby to dziadostwo hostować
  • Odpowiedz