Wpis z mikrobloga

@Kam3l: miałem koleżankę która odprawiała pasażerów na polskim lotnisku.
Mówiła to samo że nie ma gorszych pasażerów niż żydzi, szczególnie ci młodzi a za to ci ortodoksyjni (w dużych czapkach) to się rzadko myją i fetor ponoć jest niezły.
  • Odpowiedz
@Kam3l: Jakby czytała wyborczą to by wiedziała, że najgorsi są Polacy, bo klaskają przy lądowaniu, a po wylądowaniu stoją w kolejce.
  • Odpowiedz
@Kam3l: Kiedyś jak wracaliśmy samolotem z wyjazdu firmowego to do samolotu wsiadło kilku ortodoksów. Pech chciał, że jeden z nich miał miejsce obok mojej znajomej z pracy. Musiała się przesiąść, bo nie mógł siedzieć obok kobiety xD
  • Odpowiedz
@Kam3l to o Izraelu to słyszałem od kilku osób co pracują na lotnisku od stewardesy do SG lotniskowej. W przypadku zaginionego bagażu zamiast wysłać jednego przedstawiciela to potrafią wjechać całą wycieczką do biura i drą mordę jeden przez drugiego. #!$%@? barachło.
  • Odpowiedz
@justBrowsin: wiem dlatego właśnie mam bekę z tego bingo prawackich urojeń. zwłaszcza że laska przyznała że długodystansowo nie lata, więc z amerykańcami ma do czynienia od święta i jakoś nie chce mi się wierzyć że walenie 400kg sobie podróżują Ryanairem, żeby to była jakaś codzienność dla stewardessy xD
  • Odpowiedz
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: Daj spokój jakiś randomowy typ z 4chana sobie zrobił ama na reddicie jako "stewardessa" i przekleja pewnie to co mu na czanach mówią dla beki a taki typ jak @Kam3l który wierzy w każdą teorię spiskową i nikomu nie ufa akurat tutaj się nie doszukuje oczywiście tylko wszystko jest tak jak mówi jakiś random z neta ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz