Wpis z mikrobloga

Na początku myślałem, że ten kanał jest fajny i ma sens bo tłumaczy młodszym ludziom polityke.

Tymczasem 2 gości zamiast tłumaczyć, to uprawa pseudoneutralne #!$%@?, gdzie jak dochodzi do jakiegoś konfliktu/bardziej skomplikowanej sprawy, to oni nie wiedzo albo nie majo zdania (no zajebiście to dzięki za info XD). Wszystko po to żeby kogoś jeszcze nie urazić.

Tutaj mamy po prostu kłamliwy tytuł, bo Bodnar nikogo nie odwołał, no ale najważniejsze żeby wyświetlenia się zgadzały. Ha tfu (tak zesrałem się, ale uważam że 'symetryści' to jest problem naszej debaty publicznej, bo praktycznie zawsze takie symetrystyczne #!$%@? jest na korzyść PiS).

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazyoutuberow #tvpis #4konserwy #neuropa #polityka
deziom - Na początku myślałem, że ten kanał jest fajny i ma sens bo tłumaczy młodszym...

źródło: obraz_2024-01-17_000900649

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@deziom: mordo, ale ta sprawa akurat jest trochę niejasna jak z przejęciem TVP. I piszę to przy całej mojej niechęci do PiSu. Prawdopodobnie sąd będzie to wyjaśniał.

Lepiej jak są ostrożni i nie #!$%@?ą się w jakąś narrację jednej strony, niż żeby potem nie wyszło, że gadali straszne głupoty i złapali się jakiejś w #!$%@? niepewnej rzeczy która okazała się nieprawdą.

Oni też wielokrotnie tłumaczyli afery pisu np bekę z ziobry
Kryspin013 - @deziom: mordo, ale ta sprawa akurat jest trochę niejasna jak z przejęci...
  • Odpowiedz
@deziom @Kryspin013: Symetryści dzielą się akurat na dwie części. Jedni to np. Stankiewicz, który jest świetnym dziennikarzem, ale Silni Razem jeszcze do niedawno mocno go cisnęli, bo nie wchodził w tyłek PO jak Tomek Lis. Skoro nawet Sekielski był jeszcze niedawno z czasów nazwy "TT" tam obrzucany gównem... Tak to jest, że w Polsce mamy partie wodzowskie, a ludzie niemający hobby i żyjące w bańkach chcą igrzysk. Stąd porządni ludzie obrywają,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kryspin013: no chyba masz racje, ale na pewno tytuł najnowszego filmu nie jest do końca uczciwy i strasznie mnie striggerował i tutaj zdania nie zmienię xD, @WieszakKrzak też ma racje, jak najbardziej ludzi, którzy nie będą wchodzić w dupy żadnej władzy jak Stankiewicz szanuje, no ale właśnie określenie symetrysta to chyba już nie jest dobre określenie na takie osoby xD
  • Odpowiedz