Wpis z mikrobloga

Oglądałem czarno na białym w TVN24 i był materiał o byłym ministrze sprawiedliwości panu Ziobrze. Przedstawiono go w bardzo złym świetle, że podobno bronił zdemoralizowanej dziewczyny, która zaatakowała bogu ducha winną kobietę z torebką LGBT. Tam wszystkie materiały są takie sugerujące co widz myśleć i liczy się tylko opinia dziennikarzy? To już nie dziwię się dlaczego jesteście wpatrzeni w tego tuska w sumie też bym był gdybym oglądał tylko TVN, ale na szczęście nie oglądam bo ryje beret
#polityka
#tvn24
#bekazlewactwa
  • 6
@dotankowany_noca:
Tak szczerze, powątpiewam żeby większość wykopków wgl oglądała telewizję, ale mogę się mylić nie mam statystyk co do tego. Aczkolwiek Ziobro był szkodnikiem, który i tak średniosprawny system sądownictwa nie dosyć że upolitycznił to jeszcze uczynił mniej wydolnym niżeli to było przed 2015.

No a dodatkowo jest on po prostu zawistnym człowiekiem, populistą i osobą która absolutnie nie powinna piastować urzędu ministra.
bronił zdemoralizowanej dziewczyny, która zaatakowała bogu ducha winną kobietę z torebką LGBT.


@dotankowany_noca: A co tu jest nieprawdą? Przecież dokładnie to się działo, była nie tak dawno afera.
@dotankowany_noca: ogarnij się bo działasz według linii partii. Wiem bo ten chochoł z TVN automatycznie powtarza też moja babka, matka i ciotka chociaż od lat wiedzą że nie mam telewizora. To nie jest twoja myśl, tylko coś co zostało ci wbrew twojej woli zaszczepione w głowie jakąś sprytną sztuczką w stylu dżingla z reklam McDonalda albo koncertu "designated driver" wmówionego społeczeństwu serialami.