Wpis z mikrobloga

  • 0
@jurek-gagarin 4090 chyba do ncase nie wejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie jest pole do zabawy do 336mm na karte graficzna. Jestem ciekaw co zaprezentuja w serii 5xxx i bedzie przesiadka wyzej.
@Zulf to jest taka sztuka dla sztuki trochę, ale jak chcesz mieć mniejsze zużycie prądu i trochę większa wydajność to mogę poradniki na dm podesłać
4090 chyba do ncase nie wejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zulf: Mam custom LC z zewnętrzna chlodnica, wiec w tym setupie 4090 z blokeim wodnym bez problemu - samo pcb krotkie jest :D

A klasyczne to zalezy od grubosci:
322mm (cards up to 45mm (2.2 slots) thick)
280mm (cards up to 60mm (3 slots) thick)
290mm (cards up to 60mm (3 slots) thick with front I/O ports
  • 0
@Ralphs Jasne dawaj z ciekawosci poczytam, ale tasowanie sie do 3 klatek/s wiecej w grze juz nie jest chyba dla mnie ;) czy paru pkt w 3d mark. Wczesnjejszy setup wyplul 6700 wiec przeskok jest.
@Ralphs: OV, w sensie jak włączę sterowanie napięciem to suwak napięcia nie podaje go w mV tylko zaczyna od 0% i mogę to tylko podbijać. Chyba że UV robi się w innym okienku a nie tymi suwakami.
@Zulf: tez poszedłem w sff ale budżetowo, kupiłem klona SAMA IM01 i wsadziłem bebechy ze starego kompa, mATX i zasilacz ATX, wszystko w ~23L;-) mam 4 dychy na karku, 2 dzieci i też sie jaram:)
ten NR200P MAX fajny, niby cenowo zrozumiały bo dostajesz dobry zasilacz SFX i AIO do CPU, ale jednak 2k za obudowę()
myślałem iść w ITX, najpierw zasilacz, potem mobo a na końcu
  • 0
@maniel Ja zaplacilem 1500 z amazona ;) inczej bym jej nie wzial. Rozwazalem jeszcze Lian Li A4 h2o, ale sumujac koszta wyszlo podobnie. Mialem Phanteks 1, zasilacz 500W. Czysto teoretycznie TDW zestawu wypluwalo 496W wiec bylo na styk, ale w planach jest mocniejsza karta. No i chcialem okienko zeby swiatelka LGBT bylo widac :D