Wpis z mikrobloga

Wrocław jest dziwny XD Policjanci pracują jako taksówki, placówki robią pranki. WTF.
A zaczynam się wstydzić, że mam dowód wyrobiony w Wrocławiu.
Nowy dowód wyrobię już gdzież indziej. Jeszcze nie wiem, może Warszawa, albo Łódź. Ale nigdy więcej Wrocław, macie tak piękne zabytki, ale to wszystko. I fajny automat gdzie bierze się numerek. To akurat fajne! Polecam. Ale to dość dziwne wszystko.

Macie dziwną policje tam, że pracuje jako taksówka, gdzie podwiozła mnie do FlixBus XD

Ja nie kłamie, Organ wydający/issuing autohority: prezydent wrocławia. Ja nawet nie wiem kim on jest XD
i od razu prezydent?

Ale przynajmniej mam wolność do 2033 a na dodatek ten dowód ma NFC :D Dość długo pobiera w ogóle zdjęcie z karty przez NFC, a ten cały CAN to numer dowodu.

#wroclaw
  • 5
@Disscord93: muszę coś Ci wyznać, zawsze myślałem, że dowód, można wyrobić w mieście, gdzie się urodziłem, ale to nie prawda, można robić gdzie tylko chcesz :D
ja teraz mam dowód do 2033 z Wrocławia xD

To naprawdę dziwne kombo, mieszkam w Niemczech od 20 lat, mam Wrocławski dowód od kilku miesięcy i mam polski paszport. Który jest najmocniejszy! A urodziłem się w Brodnicy. XD