Wpis z mikrobloga

Dlaczego ekstremalnie ważny post na temat manipulacji TVP o CPK, znika i nie ląduje na karcie hity tygodnia, pomimo tego że powinien wylądować na trzecim miejscu pod względem wykopów?
Szulernia - Dlaczego ekstremalnie ważny post na temat  manipulacji TVP  o CPK,  znika...

źródło: m_merged

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Szulernia: to spisek, chcą storpedować wielki projekt Prawa i Sprawiedliwości, i jego ekscelencji Jarosława. Podejrzewam że stoją za tym służby niemieckie i rosyjskie, całość koordynuje Tusk.
  • Odpowiedz
@Szulernia: To, że zwolenników i przeciwników nie jest pół na pół nie znaczy, że to manipulacja. Cały projekt ma więcej przeciwników niż zwolenników. Właściwie poza analizami zamówionymi przez CPK nic nie wskazuje na sensowności projektu (na tą chwilę). Nie istnieje żadna duża analiza stworzona po 2020 roku, która uwzględnia obecne otoczenie geopolityczne i gospodarcze. Polski na taki projekt na tą chwile nie stać. Dodatkowo CPK nie posiada do tej pory nawet
  • Odpowiedz
  • 0
@garbaty33: Ale wytłumacz mi z technicznego punktu widzenia dlaczego się nie pojawia, skoro ma wystarczającą ilośc wykopków, jaki jest dodatkowe krytetrium, co lub kto to ustala co ma się pojawiać na kartach tygodniowych lub miesięcznych HIT ?
  • Odpowiedz
  • 0
@borsuk321: Ale wytłumacz mi z technicznego punktu widzenia dlaczego się nie pojawia, skoro ma wystarczającą ilośc wykopków, jaki jest dodatkowe krytetrium, co lub kto to ustala co ma się pojawiać na kartach tygodniowych lub miesięcznych HIT ?
  • Odpowiedz
  • 0
@Cinoski: Sprawdziłem , nie mam nic na czarno, wczaraj ta wrzuta pojawiła mi się właśnie w HIT'ach ale dziennych, dziś w tygodniowych i miesięcznych nie mogę znaleźć tej wrzutki, gdyby nie historia przeglądarki to miasiałłbym się nagimnastykować aby znależć tą wrzutkę na wykopie.
  • Odpowiedz