Wpis z mikrobloga

bo 20k na paliwo to w #!$%@?

a wyjdzie po przegladzie ze w ciagu roku zrobione maks 3-4k km


@kierowcaautobusuofficial: zakładając, że ma w tym pryku średnie spalanie 7L to musiała zrobić 45k kilometrów czyli musiałaby codziennie jeździć autem więcej jak jakiś handlowiec po 8h dziennie, może ona też sobie dorabia jeżdżąc cały dzień po klientach na sesje 20 minutowe ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niezła ekolożką, my
A tak powaznie to przy wpisie o kazdej innej partii miałabyś napeklowane plusów. Sekciarze PO/ KO/ lewicy nie przyjmują ze kazdy jeden bedzie ssał z państwowego podajnika kasy a #!$%@? bedzie o sprawiedliwosci i odbudowie kraju.

@banicjant997: ostatnio mam wrażenie, że sekciarze z KO są gorsi od pisu, #!$%@? nigdy przez 10 lat kariery zawodowej żaden pisior w pracy mi nie psioczył nic o polityce ale ci z KO wszędzie muszą
@Kupamilosci: Najlepsze jest, że jak zarzucisz jej hipokryzję, to ona bez cienia żenady odpowie, że przecież zakaz samochodów spalinowych jeszcze nie obowiązuje, więc nie ma nic niewłaściwego w tym, że jeździ spalinówką.
No i wiadomo. Indywidualne wybory nie mają znaczenia, bla bla bla

Tak bardzo zależy im na przerzuceniu się na elektryki, ale sami bez przymusu na nie nie przeskoczą.

Ilu to mam takich znajomych. Depresja klimatyczna, blablabla, blachosrodziarze, ale nad