Wpis z mikrobloga

Ja pierniczę.. youtube muli teraz jeszcze bardziej niż w ostatnich dniach/tygodniach. Jakiś czas temu podejrzewałem, że zrobili coś specjalnego dla użytkowników którzy mają adblocki włączone, ponieważ nie radzili sobie z tym, że właściciele adblocków co chwilę obchodzili ich reklamy w ostatnich tygodniach XD.
Potwierdziło się, celowo spowalniają nie tylko youtube ale niektóre strony nawet mogą obrywać. Na PC jak wchodzę na FB by z kimś popisać to mi muli rozmowa niemiłosiernie - tak, że jak napiszę zdanie to wyświetla mi się po kilku sekundach ( ͡º ͜ʖ͡º).
Ale jak oglądasz film z youtube np. na wykopie to normalnie chodzi :D, ktoś powinien stworzyć stronę która przechwytuje ich filmy jakoś bez wchodzenia na ich stronę(ʘʘ)

Teraz youtube tak muli jakbym oglądał na maksymalnie zawirusowanym kompie, trzeba będzie chyba zmienić przeglądarkę.
Środkowy palec dla google/youtube którzy celowo w ostatnim czasie spowalniali Youtube na Operze (5 sekund trzeba było czekać aż się film odpali). Do tego YouTube łamie unijne prawo, używając skryptów wykrywających blokowanie reklam. Hatfu na was, już mniej oglądam Youtuba przez wasze działania i najwyżej przestanę oglądać całkowicie. Pierw mówią, że dzięki premium mają kasę na ulepszenia itp itd - gdzie po chwili podnoszą ceny za premium w trakcie walki z adblockami i spowalniają Youtube na innej przeglądarce jak Opera. Mam nadzieję, że upadek bliski

Liczę, że ktoś pójdzie do sądu z nimi i posypią się miliardy, oczywiście jeśli są na to podstawy.
#youtube #google #internet
  • Odpowiedz