Wpis z mikrobloga

Koszt samych zawodników z nagrodą główna to około 7-8 milionów.
Oby im się to nie sprzedało i zawijali się w #!$%@? albo pomyśleli nad restrukturyzacją i tyle.

Zainteresowanie freakami spada, ciągle te same mordy. Nic odkrywczego, odgrzewane kotlety. Ogólnie - STYPA.
A koszty organizacji i zawodników coraz większa, im się w dupie poprzewracało.
Jak na pierwszych FAME wypłata 50-100k pln to było "wow" tak teraz bez 500k do takiego Szeligi czy innego kiepa nie podchodź.
Idź pan w #!$%@?.
Jeszcze jak człowie podliczy ile czasu poświęcił na oglądanie gal/konferencji/programów to miesiąc jak nie lepiej z życia wyjęty.
W ogóle sama PANDORKA jakby nigdy się nie wydarzyło, świetnie to Kasjo wypunktował. Boxdel nie ma za grosz honoru bo jego nadrzędnym celem powinno być #!$%@? Wardęgi za to, że mu zniszczył życie. Ale nie, Wardęga hue hue piąteczka ziomuś może zrobimy jakąś akcję dla DIOZ?

#famemma
dddobranoc - Koszt samych zawodników z nagrodą główna to około 7-8 milionów.
Oby im s...

źródło: MTQ5MDE1YjUwVzt3akpvIHMPby0sE2F2JBd3ZmoHf2ApGistKVQ_MSFaYyM3RD01JkVjNCkeLCQ4Gjt1alUkJyFZLD1qVCA2NFFid3YBemRmA3VpfVN6ZHwBdCcnHCxsaFNgJnZQfGVlDH11cAYudiw

Pobierz
  • 7
gdzie 8 milionów wypłaty xd 2 miliony jest dla 8 zawodników z turnieju, komu ty chcesz wypłacać pozostałe 6 baniek xd


@pokyw12: słuchaj, nie wiem ale jeszcze 4 osoby są ukryte. Ja to tylko tak strzeliłem na podstawie tego, że Boxdel jak był "wyrzucony" z Fame to stwierdził że może teraz wszystko mówić i rozpisywał na aferkach koszty gali Clout2 i powiedział, że tam 5-6mln to wypłaty dla zawodników. A tutaj
@dddobranoc no przecież właśnie o to E tym turnieju chodzi za tylko wygrany i przegrany finału zarobią, reszta z niczym. Pewnie dostali po 10-20k podstawy tylko tak jak Boxdel mowil