Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki czy ktoś na sali korzystał ze zwykłego iphone 14 i 15? Chce się przesiąść z 12 i nie wiem który zamówić. Mam opcję po prostu kupić 14 w dobrej cenie i zastanawiam się czy jest spora różnica między tymi dwoma modelami w praktyce. Usb C do ładowania to mi nie robi różnicy akurat :D
#iphone #apple
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Zulf: No to akurat wiem, ale nie robi mi różnicy. Wiadomo jak w każdym modelu jak się patrzy na parametry to lepszy aparat, bateria, procesor bla bla bla, ale jestem ciekawa czy rzeczywiście widać różnicę w praktyce. Zwykle zmieniam co 2-3 serie i wtedy ten przeskok jest widoczny w moim przypadku najbardziej na aparacie.
  • Odpowiedz
@asiaczk Ja z 11 pro max na 15 pro sie przesiadlem. Zajebisty aparat a w szczegolnosci makro, ogolnie wszystko na plus, oprocz baterii. Nie wiem czy to wina tego, ze nie jest Max, ale bateria trzyma slabiej niz w 11 pro max z kondycja baterii 85%
  • Odpowiedz
@asiaczk bo akurat podstawowa 15 to pierwszy od lat iPhone, który wnosi w tej linii powiew świeżości względem poprzedników (skupiamy się tu na modelach podstawowych, nie Pro). Czternastka była z kolei najmniej „potrzebnym” modelem i najmniej opłacalnym jaki się wówczas pojawił.
  • Odpowiedz