Wpis z mikrobloga

@andbatros: teoretycznie kara przewidziana przez ustawę zakłada pozbawienie wolności do lat 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale faktycznie, szanse że za ten zarzut dostanie więzienie są zerowe.

Ale za to 10 lat parlament odpocznie sobie od pana Brauna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WaveCreator krytykowałem PiS zanim pojawiłeś się w torbie swojego starego więc mi tu latki pisowca nie przyklejaj.

A wyczyny Brauna z gaśnica nie popieram tak samo jak żydowskich guseł w sejmie. Uważam jednak że ten cały cyrk z zarzutami dla niego jest tylko po to żeby uprzykrzyć mu życie po akcji z gaśnica.
  • Odpowiedz
@dozerman230: przecież to teatr, co najwyżej karę grzywny dostanie za zniszczenie mienia. Zastanawia mnie tylko jak rozwiążą kwestię tej raszpli, co kopała i pluła na posła RP prowadzącego interwencję poselską. Czekam na zarzuty dla niej za cielesny atak na czynnego posła.
  • Odpowiedz
@tomasz-kalucki: te do 2k23 z wylączeniem grudnia, wszystkie zostały juz oddalone przez prokuraturę w przeszłości, tylko formalność. Ciekawszy jest wątek jakie konsekwencje wyciągnął wobec tej raszpli, co zaatakowała posła RP kopnięciami i pluciem.
  • Odpowiedz
Uważam jednak że ten cały cyrk z zarzutami dla niego jest tylko po to żeby uprzykrzyć mu życie po akcji z gaśnica.


@ZnajomyTwojejZony: Ale na #!$%@? się wypowiadasz na temat o którym nie masz pojęcia? Ma 7 zarzutów, gaśnica to tylko jeden z nich.
  • Odpowiedz
@Mandarex a no chociażby po to żeby prostować takich dzbanów jak ty. Bowiem żeby prokuratura Braunowi przedstawila zarzuty muszą najpierw uchylić mu immunitet. Poza tym nawet jeśli jego immunitet zostanie uchylony sędzia musi zdecydować o jego winie. Oczywiście dla niektórych z was jak widzę to odrazu należałoby go do więzienia wsadzić z pominięciem wszystkich kroków prawnych.
  • Odpowiedz