Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam zabieg, który wykonuje Luxmed. Potrzebuję do niego badań, które razem wyjdą kilkaset złotych. Mam możliwość podpięcia się pod czyjś abonament w Medicover. Czy w takim wypadku internista wystawi mi skierowania na te badania, jeśli potrzebne mi są do Luxmedu, czy się nie zgodzi?
#luxmed #medicover #badania



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @gacek2121 Robię prywatnie. Nie mam abonamentu. Moja dziewczyna ma ale w Medicover. Mogę zrobić badania gdziekolwiek za 600zł albo dostać skierowanie od internisty z Medicover na te badania i mieć je za free. Ale czy on mi je wystawi w tej sytuacji, kiedy zabieg mam w Luxmed a od niego chcę skierowania na badania?

@mirko_anonim napisałeś to tak jakbyś miał abonament Luxmed więc nie bardzo wiadomo o co chodzi. Ale teraz rozumiem że po prostu robisz w placówce Luxmed. Lekarza nie obchodzi gdzie robisz prywatnie zabieg. Poza tym lekarze w abonamentach nie pracują stricte dla medicover. To są zwykli prywatni lekarze. Nie zdziwilbym się gdyby mieli umowy i z Luxmed i z Medicover :D uderzaj na luzie