Wpis z mikrobloga

@nujabes: xDDDDDDDDDDDDD

tymczasem rzeczywistość - kobiety zza granicy nie mogą uwierzyć, że w Polsce jest tak bezpiecznie, że same mogą wyjść z domu w godzinach wieczorno-nocnych

I moved to Poland a year ago from the Netherlands. I suppose to live in what many Poles call the worst, roughest and unsafe city's in Poland, Lodz. I can say that it's safer here than in Rotterdam, Amsterdam or The Hague. No street gangs
  • Odpowiedz
@nujabes:

Ta pani ma całkowitą rację, że w krajach islamskich jest bezpieczniej dla kobiet niż w Polsce! Tam facet trzyma babę tak krótko za mordę, że ta nawet nie pomyśli wyjść sobie gdzieś sama bez jego zgody lub bez niego przez co spada szansa, że zaczepi ją obcy mężczyzna ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@nujabes: Najlepsze jak taka p0lka trafi na takiego murzyna czy araba to ten wtedy postawi ją do pionu i zrówna w prawach z meblem kuchennym to taka wtedy będzie "o-oni tak mają, t-to takie dbanie o wartości rodzinne takie swojskie haha chcą by mi się w dupie nie poprzewracało, mi trzeba dyscypliny"
  • Odpowiedz
@bezprzypau mieszkam jakieś 500m od Hagi, i jeszcze nic takiego mnie nie spotkało przez 8 lat tutaj :D jest ciapatowo w Hadze i to blisko centrum, ale jak się tam nie zapiszczasz to nie masz problemu, choć i ja przez ciapatowo czasami przejeżdżam i to z żoną i nigdy ani dillerow ani prostytutek nie widziałem:D
  • Odpowiedz
  • 2
@wfm125m ale jednak mówisz słowami "jak się tam nie zapuszczasz to nie ma problemu" czyli jednak coś jest na rzeczy. W Polsce takich miejsc już nie ma od dawna
  • Odpowiedz