Wpis z mikrobloga

@nujabes: xDDDDDDDDDDDDD

tymczasem rzeczywistość - kobiety zza granicy nie mogą uwierzyć, że w Polsce jest tak bezpiecznie, że same mogą wyjść z domu w godzinach wieczorno-nocnych

I moved to Poland a year ago from the Netherlands. I suppose to live in what many Poles call the worst, roughest and unsafe city's in Poland, Lodz. I can say that it's safer here than in Rotterdam, Amsterdam or The Hague. No street gangs
@nujabes: Najlepsze jak taka p0lka trafi na takiego murzyna czy araba to ten wtedy postawi ją do pionu i zrówna w prawach z meblem kuchennym to taka wtedy będzie "o-oni tak mają, t-to takie dbanie o wartości rodzinne takie swojskie haha chcą by mi się w dupie nie poprzewracało, mi trzeba dyscypliny"
@bezprzypau mieszkam jakieś 500m od Hagi, i jeszcze nic takiego mnie nie spotkało przez 8 lat tutaj :D jest ciapatowo w Hadze i to blisko centrum, ale jak się tam nie zapiszczasz to nie masz problemu, choć i ja przez ciapatowo czasami przejeżdżam i to z żoną i nigdy ani dillerow ani prostytutek nie widziałem:D