Wpis z mikrobloga

#famemma #budda
Kamil Ostatnia Loteria Budda pod sam koniec wczorajszego live xD: "to była ostatnia loteria spod mojej ręki" - czyli że co, kolejna to będzie spod ręki nowo powstałej spółki której zostanie prezesem i w której obejmie 99,99% udziałów? xD Czy jakas zaprzyjazniona firma z zewnatrz to zrobi a on "tylko" bedzie to prowadzil? Z racji jednak na to, ze wiekszosc jego fanow nie grzeszy intelitencja (patrz np. @rabarbarbar1) to wystarczy, ze rzuci jakis ochlap typu 100k na dom dziecka albo na psiaki i juz zrobienie w #!$%@? bedzie przebaczone xDD
  • 14
  • Odpowiedz
pochwal ile Ty dałeś na dom dziecka


@Izzywerin: jak zostanie słupem gościa robiącego przekręty na vat, to też coś wpłaci dla ocieplenia wizerunku :P
  • Odpowiedz
masz na to dowód? Czy tylko tak gadasz z zawiści i zazdrości?


@Savvv: politycy nie kradną, bo nie ma na to dowodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na skupie złomu jako jedyny dorobił się złotego aventadora i nie miało to nic wspólnego z luką vatowską w tej kwestii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq to nie jest odpowiedz na zadane pytanie, to jest zmiana tematu. Czyli po prostu zawiść i zazdrość, współczuję kolego i oby przeszło jak najszybciej.
  • Odpowiedz
Czyli po prostu zawiść i zazdrość


@Savvv: To, że się kogoś ma za oszusta nie oznacza, że dzieje się to z zawiści czy zazdrości, co udowodniłem Ci porównaniem do polityków (to nie była zmiana tematu, ale musiałbyś skończyć podstawówkę żeby znać jakieś podstawy typu porównanie czy metafora). Nie byłeś najostrzejszą kredką w piórniku co? Poczytaj sobie ptysiu i wróć do dyskusji jak dorośniesz. https://pl.wikipedia.org/wiki/Dychotomia_myślenia
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq oho, zaczęło się ad personam. Czyli nie masz żadnych dowodów, więc porównałeś go do polityka. Zwykle gdybanie zazdrosnego gościa. Może warto skontaktować się z psychologiem i to przepracować, będzie ci się lepiej żyć stary, serio warto.
  • Odpowiedz
oho, zaczęło się ad personam.


@Savvv: zaczęło się w momencie gdy zacząłeś zarzucać mi zawiść i zazdrość dzbanie bez szkoły xD

Idź zrób jeszcze loda temu youtuberowi, może Ci polajkuje komentarz pod filmem xD


A tego co napisane w linku dalej nie przeczytałeś, bo dalej kompromitujesz się w ten sam sposób.

Wkleję Ci kasztanie, bo może w tej zapyziałej dziurze, gdzie psy dupą szczekają, a ludzie się samochodów boją, masz za
malinq - >oho, zaczęło się ad personam.

@Savvv: zaczęło się w momencie gdy zacząłeś ...

źródło: Screenshot 2024-01-15 at 11.42.28

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq Mam w nosie jakiegoś youtubera, w życiu bym nie wziął udziału w jakimś losowaniu. Biorą w tym udział te same maciusie, które się nabijają z babci grającej w totka.

Po prostu, zarzucasz komuś oszustwo/bycie słupem bez żadnego pokrycia, bo tak, bo ma za dużo pieniążków, bo nic nie masz.

Te insynuację ze szkołą to już są tak prostackie, że aż szkoda komentować. Pluj sobie jadem dalej, ja się nie będę zniżać
  • Odpowiedz
bo nic nie masz


@Savvv: zarzucasz mi, że nic nie mam, bo jesteś zazdrosnym i zawistnym Maciusiem który sam nic nie ma, a nie masz żadnego dowodu na to, że nic nie mam.

Taka gadka z Tobą dzbanie, jak nie umiesz przeczytać dwóch podkreślonych zdań. Leć na czarno i nie zawracaj dupy, bo nie dorosłeś i patrząc na to jak zacietrzewiony jesteś w swojej głupocie i zamknięty na argumenty to jeszcze
  • Odpowiedz