Wpis z mikrobloga

@Piotrek7231: Ja nie potrafię pojąć, dlaczego robione to złe niby, zrobione są właśnie lepsze, jakiekolwiek by nie były to z wiekiem się popsują i można je naprawić...
99% panienek z branży, influencerek etc. ma zrobione bo o się podoba... jak tylko je stać to sobie robią bo to się podoba prawie każdemu facetowi, po prostu większość operacji teraz jest bardziej delikatna, nie idzie w powiększenie o 3 rozmiary xd
  • Odpowiedz
@lord_xenu: Cóż, dla mnie osobiście to nie wygląda źle, nie naturalnie ale żadne robione nie wygląda naturalnie, bo naturalne chcąc nie chcąc zwisają, jedna na 500k kobiet która ma ładne, pełne i duże piersi już w młodości i tak traci to do 30 i zaczynają niefajnie zwisać bez operacji.

Koszty natomiast nie wiem skąd ty to bierzesz, robienie piersi to okolice 30k, w zależności do wybranego miejsca, metody(wkładki czy tłuszcz, jeśli wkładki to jaki typ i firma) i dodatkowych rzeczy, np. podnoszenia piersi itp. dodatkowych rzeczy możesz mieć +/- 10k

Prawdopodobnie to co ty uważasz za "zrobione źle" to po prostu implanty okrągłe xd wiele osób robi ten błąd poznawczy, szczególnie jeśli w parze z tym idzie podniesienie o 2-3
  • Odpowiedz