Wpis z mikrobloga

#aliexpress #zegarki

Cześć
Założyłem konto na ali bo mam zamiar kupić chronograf Baltany ale to inny temat na inny wpis.

Okazało się, że jest tam mnóstwo promocji np. paski do zegarków co na allegro po 20 - 30 zł chodzą tutaj są po 2 zł.

Kupiłem taki pasek (nato) i był dość kiepski ale tak patrze są tam jakieś paski z gumy i różne inne, jakie by nie były to cena bardzo dobra, pomyślałem sobie, żeby kupić kilkanaście bo w końcu to żaden pieniądz.

Zastanawia mnie jednak czy to nie jest jakaś ograniczona oferta bo wszędzie nad tymi aukcjami pisze, że to na powitanie. Teraz tylko pytanie, czy to promocja powitanie od ali czy od danego sprzedawcy, bo jak od danego sprzedawcy to jak rozumiem mogę śmiało kupić u jednego w promocji paski a po zapłaceniu mogę zrobić następna transakcje i nie zniknie mi wrześniejsza promocja (bo tak mogło by się okazać gdyby to tylko sam serwis odpowiadał za te zniżki na zachęte i mogłoby to dotyczyć tylko pierwszego kupna)

Jeśli promo tylko na pierwszy zakup to po prostu będę musiał kupić wszystko u jednego sprzedawcy.

Wolę to wiedzieć przed decyzjami bo w sumie chce nakupować paski do kilku zegarków o różnych rozstawach i nie chce siedzieć poł wieczora dobierając a poźniej się okaże, że tylko u jednego typa mogłem kupić.
  • 6
Kupiłem taki pasek (nato) i był dość kiepski


@Kano7: są różne, od najgorszego badziewia, po to samo, co w polskich sklepach (i pewnie sporo tego, czego w PL aktualnie nie ma).
Niestety przez internet nie zawsze łatwo się zorientować.
Mi już przeszło męczenie się z interfejsem tego portalu, wyceniam mój czas drożej niż różnica w cenie.