Wpis z mikrobloga

@PaoloMascarpone: A to nie chodzi czasem o ustawienie dead zone? Większość gier ma ustawioną domyślnie martwą strefę, żeby mikroruchy kierownicą nie sprawiały, że jedziesz w bandę.
Dalamar - @PaoloMascarpone: A to nie chodzi czasem o ustawienie dead zone? Większość ...
  • Odpowiedz
@Dalamar Niestety nie. Czasami po prostu po kilku mocniejszych zakrętach gdy wracam do neutralnego położenia kierownicy samochód sam skręca tak jakby była ona nieco wykrzywiona.
@pran mam ale liczyłem na to, że właśnie w domowych warunkach dam radę. Wygląda mi to po prostu na kwestie softową a nie samej kierownicy.
  • Odpowiedz
@PaoloMascarpone: zacznij od kalibracji kierownicy w grgrze, jak nie poprawi to update firmware, jak masz najnowsze to zainstaluj w trybie DFU czy tam bootloader mode, nie pamietam jak sie u TM to nazywa (instrukcje do znalezienia na stronie thrustmastera)
  • Odpowiedz
@PaoloMascarpone: to sprzętowa usterka. Pisz do supportu thrustmastera, nie oddawaj na gwarancje przez sklep. Im szybciej napiszesz do nich tym lepiej, bo nie śpieszy im się z odpisywaniem. Wysyłka do francji na ich koszt, więc też troche to potrwa
  • Odpowiedz