Wpis z mikrobloga

@opk20: do mechaniki samochodowej to raczej elektrodowa się nie nadaje.
Ale jeśli właśnie taką chcesz z innych powodów, to zanim Tumulec się tu zjawi i zacznie przekonywać, że spawarka musi kosztować minimum 2000 (a migomat minimum 5000), zaś bez dwuletniego kursu zakończonego certyfikatem nie wolno się do spawarek nawet dotykać, napiszę tyle, że w takim budżecie nie poszalejesz, ale nieznacznie go naciągając poleciłbym tą:

https://allegro.pl/oferta/spawarka-inwertorowa-magnum-vip-elektrodowa-mma-13348624865
  • Odpowiedz
@opk20: Jedne #!$%@?, do 500zł to same chińczyki i bez znaczenia, co weźmiesz, bo bebechy są te same. Ja sobie chwaliłem Powermat za 200zł [kiedyś, teraz nie wiem ile kosztuje, ale do 400powinieneś dostać i się nada do bardzo szerokiego zakresu zastosowania]

@Jarek_P Przesadnie droga jak do elektrody 3mm, a to wszystko to jest to samo, w innym opakowaniu.

do mechaniki samochodowej to raczej elektrodowa się nie nadaje.


@Jarek_P: Nie
  • Odpowiedz
@Mawid_Dotyka: Dokładnie. Trzeba rozróżnić sprzęty do garażu i do płotów od sprzętu, który ma na siebie zarabiać. Tak na prawdę to 90% sprzętów do powiedzmy 1500zł ma te same bebechy w środku, tylko różnią się kolorkiem obudowy, napisami na obudowie i marżą sprzedawcy\przedstawiciela. Albo szukać lepszej, używanej, albo brać nowe co tańsze i do smarkania 2x w roku wszystko się nada.

Druga sprawa to same elektrody. Nie kupować byle czego w
  • Odpowiedz