Wpis z mikrobloga

Przyznam się, że skończył się czas na kelthuzowy content jak i inny, piwniczny content, nawet na lewej stronie. Gadanki o misesach, rothbardach w 2024 roku można wsadzić sobie w rzyć. Teoria uja daje. Zapomniano o praktyce. Np jak otworzyć firmę, legalnie omijając wszystkie kruczki zusu czy skarbówki .Albo jak zarabiać online i faktycznie stać się niezależnym od januszexów czy korpo ( choć dla akapów z autyzmem jak nie walisz konia do knusrtwa szefostwa to jesteś komuch do zrzucania pinochetowskim helikopterem. Mamy fenomen sztucznej inteligencji, która mocno zrewolucjonizuje rynek pracy i otworzy szansę na dobry, lub dodatkowy zarobek. Bo, nawet już stare blockchainowe serwisy typu steemit to już przezytek tak winamp na windows xp. I fapanie fanatyczne do żymian mimo, że ich halalowy oponent to isisoski syf też jest już śmieszny. #ekonomia #libertarianizm #kelthuz #akap #libertarianizm #anarchokapitalizm
Jarkendarion - Przyznam się, że skończył się czas na kelthuzowy content jak i inny, p...

źródło: 90383_567d559f10ad5

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: To jest to słynne wyrastanie z korwinizmów, gdy zorientujesz się że w życiu nie mają znaczenia zasady dla autystów, a głównie kapitał, early-adopters, exploity prawne, kontakty polityczne etc. to wiesz że klasyczny akap nie ma szans się udać.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer korwinizmy a Libertarianizm to jednak do siebie nie przystają :-P (chyba że jesteś jakimś dziennikarzyną zarabiającym na klepaniu wierszówek, doniesień i dbaniu o wypchanie gazety między tekstami bardziej wartościowych kolegów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

W kraju pierwszej partii libertariańskiej wśród przynależących masz zarówno autystów czy filozofów - jak i przedsiębiorców (którzy mają ten swój kapitał, kontakty, rodzinne umocowania...)

Także w PL po różnych zamkniętych libkowych i kapitalistycznych
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: Tak, tak - don't trek on snek, a potem zatrudnianie na umowie zlecenie bo przecież wolność wyboru cumplu. Mały biznes to najwięksi orędownicy wolności gospodarczej i depczący robotniczego snejka, bo tylko ona pozwala na płacenie głodowych pensji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też wierzyłem w atomowe krasnale i innych Rothbardów, ale niestety jako oportunista musiałem dryfować w stronę centrum widząc, że libki dużo mówią a nie dowożą
  • Odpowiedz