Wpis z mikrobloga

@NdFeB: mlody Tom Cruise xd Henry Cavil, nie dość ze przystojny to pyka w gry, ogólnie atrakcyjnych jest mnóstwo Cillian Murphy, Joseph Morgan ma zarabisty głos i akcent brytyjski, każdy coś w sobie ma, i różne typy urody i charaktery, Ares z Xeny xd czyli Kevin Smith, szkoda ze zginął :x, mogłabym tak długo ;) ale wiadomo to takie nieosiągalne ale po wzdychać sobie można i docenić całokształt edit: wsumie moj
Silver86 - @NdFeB: mlody Tom Cruise xd Henry Cavil, nie dość ze przystojny to pyka w ...

źródło: Ares_looking-1

Pobierz
Gdybyście mogli być z kimkolwiek wam się wymarzy to kto byłby waszym wybrankiem?


@NdFeB: Nie wiem, ja mam jedną babę od kilku lat i nie narzekam. Ma cycki, dupę umie robić loda do tego jest w porządku kobietą i ubiera się normalnie, ale jakbym już miał wybierać z takich popularnych to Tate McRea lub Martina Smeraldi, Emma Muscat może Julia Żugaj z wyglądu
Cztero0404 - >Gdybyście mogli być z kimkolwiek wam się wymarzy to kto byłby waszym wy...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-01-14_160523_www.google.com

Pobierz
Cztero0404 - >Gdybyście mogli być z kimkolwiek wam się wymarzy to kto byłby waszym wy...