Wpis z mikrobloga

Hipokryzja wykopu w ostatnich miesiącach #!$%@? poza skalę.
Natan #!$%@? pałkersona ale buja się z boxdelem-#!$%@? to nasz człowiek dziecko indygo wysłannik wykopu
Prime #!$%@?, pierwsza konferencja tragedia, prezes ma się odnieść do zarzutów co olewa-kochany pan prezes bo żeby ratować galę kazali im podkręcić dymy i rzuci trochę kodów ppv
Leci wałek sędziowski i dodajesz wpis krytykujący decyzję-leci hejt bo dobra gala.

Przypomnę, że fame próbował współpracy to pod każdym wpisem było #!$%@?, jak chcieli robić 5 pytań od wykopu to pojawił się zalew komentarzy „usuń konto” „#!$%@?” i pytania o hajs dla Vanessy.
Przy takiej decyzji na fame czy clout już byłoby znalezisko w gorących.

Od wybuchu Pandory tag strasznie obniżył poziom i zszedł na psy. Kompletny brak obiektywizmu i hipokryzja na poziomie tak #!$%@? tutaj influ. Wpisy i podejście na poziomie ig/x/youtube tylko ze w kierunku prime a nie fame/clout jak na socialach.
#famemma
  • 11
@christian-huygens: Gala w ogólnym rozrachunku jest dobra i to mogę przyznać obiektywnie.
Nie zmienia to faktu, że pierwsza konferencja to była tragedia, znowu klejenie i spinanie karty ma ostatnią chwilę w dodatku na kolanie i kompletne problemy z komunikacją.
U Tomka podejrzenia wałka były już przed gala a jeden Mirek nawet przewidział scenariusz.
Decyzja o wygranej bagiety mocno kontrowersyjna żeby nie używać słowa wałek i federacja powinna się odnieść i opłacić
@GoodGuyChucky93: chłopie, wykop czytam co drugi dzień od kilku lat, konto założyłem żeby komentować Prime, pierwszą galę od dawna która jest freakowa. Caly czas widać twoje #!$%@? i lamenty, dzisiaj odkleiłeś się całkowicie. Wyłącz wykop, wyjdź na powietrze i zrób sobie przerwę od internetu
@jac00la: Interesujące po od nowego roku moja aktywność spadła. Tak na prawdę dzień po 1 konferencji merytorycznie opisałem kilka zarzutów gdzie prezes stwierdził że jest do dobry wpis i obiecał odnieść się później bo chwilowo był zajęty.
Zamiast tego wieczorem przyszła Natalie i stulejarze mieli mokro.

Dzisiaj w trakcie gali gdzie jest kilkadziesiąt wpisów na minutę skrytykowałem 2/3 aspekty i akurat one tak bardzo rzucały się w oczy, że musiałeś się