Wpis z mikrobloga

Nawet nie pamiętałem, że dziś 5 rocznica śmierci Adamowicza.

Pamiętam, że dzień po ataku na niego włączyłem TVP, licząc że chociaż w tym dniu będzie można obejrzeć tam wiadomości z empatią i bez szczucia.

Tak się jednak nie stało. Nawet w dniu śmierci człowieka nie byli w stanie się powstrzymać od powiedzenia złego słowa, wbicia noża w plecy swoim oponentom. Takie historie pokazują, że pisowcom nie należy odpuszczać i bez mrugnięcia okiem ich rozliczyć.

#tvpis #sejm #1930

Angmac - Nawet nie pamiętałem, że dziś 5 rocznica śmierci Adamowicza.

Pamiętam, że d...

źródło: temp_file1724330051521448372

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Angmac: Adamowicz adamowiczem- prezydent był z niego mocno średni, taki 4/10, ale #!$%@? mnie niemożebnie jak jedna strona z drugą zrzuca na siebie winę, że to "sprawka mowy nienawiści i hejtu". Takie typowe #!$%@? dla ciemnego ludu, a jeszcze dzisiaj te przeprosiny w wiadomościach.. Już znacznie prędzej uwierzę w teorię spiskową, że ten chory psychicznie morderca został wynajęty za srogie pieniądze (były głośne wałki z mieszkaniami, Adamowicz stał się bezpartyjny,
  • Odpowiedz
@Angmac To jest typowy wpis dlaczego ten portal stał się tubą propagandową PO. Typ to zwykły przyspawany do stołka nudny urzędas pezekrętas miał parę spraw o malwersacje a tu nagle Mesjasz xD co oddał życie przez zawiść ludzką xD #bekazpo
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@maradero a to sorry Dareczku, nie ma problemu. Mogliście w dniu jego śmierci odprawić sobie taniec na jego grobie, nawalając w niego i jego żonę zamiast próbować uspokoić nastroje społeczne w tak przykrej chwili
  • Odpowiedz
@Angmac: KODowska martyrologia? Ile groszy wpis? Facet miał procesy o oszustwa finansowe i został zabity przez jakiegoś schizofrenika. Dlaczego ma mnie więcej obchodzić niż śmierć przypadkowego człowieka na ulicy?
  • Odpowiedz
Nawet w dniu śmierci człowieka nie byli w stanie się powstrzymać od powiedzenia złego słowa, wbicia noża w plecy swoim oponentom.


@Angmac: i słusznie, bo to był zły człowiek, kamienicznik, aferzysta i przekręciarz.
  • Odpowiedz