Wpis z mikrobloga

Pedo-krzychowi ciężko będzie się utrzymać na yt. To będzie bardzo śmieszne imo, już na tym live widać że gość nie ma drygu. Naszła mnie jeszcze taka druga myśl można by robić zakłady, który pierwszy odleci do krainy wiecznej kambodi i pewnego dnia o poranku po prostu nie będzie gniota. O ten tytuł konkurują: Predator, gapa, pedokrzyś, kamerdyner i mumin. Wszyscy są alkusami, wszędzie nadwaga, a do tego jeszcze dochodź indywidualne „umiejętności” takie jak nerwy, dragi, podciśnienie, depresja. #raportzpanstwasrodka
  • 9
Predator, gapa, pedokrzyś, kamerdyner i mumin.


@unxtres: @darth_invader @Chilli_Heatwave
Zawzieta walka Trwa pomiedzy Cycoliną a Klapkiem.
Oboje ostatnio mocno skapciali
U Klapek odkad Taroung go zostawiła nie radzi sobie z piciem. Przy niej jeszcze był w stanie się odrobinę hamować. Chociaż było i tak widać... ale teraz Klapek capi na kilometr przez monitor. Wygląda okropnie, jak zaawansowany alkoholik często coś belkocze, rozbija się pijany skuterkiem.
Cycolina się mocno spasł, przestał ogólnie
@unxtres:
No jeśli, rzeczywiście u kamerdynera i migotki chlebem powszednim jest yaba czyli lokalna amfetamina rzeczywiście szybciej mogą się wykończyć. Tłumaczyło by też to skąd oni słyszą pająki...
Ja w Anglii miałem styczność z Anglikami którzy od dekad ćpali anfe z Extasy. Szczęki wykrzywione, dziąsła popalone i wieczna psychoza....
Był typ który w szatni wszystkich się pytał czy na pewno zamknął szafkę w szatni. Jakby miał obawy, że ktoś się do