Wpis z mikrobloga

@beer_man nie zgadzam się. Jak kobiety przestaną wkładać nadmierną uwagę w to żeby ładnie wyglądać to wtedy będą w końcu użyteczne dla społeczeństwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ranmus: Przywrócenie poboru to byłby strzał w pysk dla młodych mężczyzn, którzy głosowali byleby tylko wywalić pis dlatego uważam, że tego nie przywrócą z obawy przed utratą poparcia ale #!$%@? wie co im siedzi w głowie. Politykom nigdy nie można w 100% zaufać.
  • Odpowiedz
Kobiety i tak nie trafia na pierwsza linie tylko beda dzialac w zaopatrzeniu, sluzbach medycznych, wiec powinny normalnie przechodzic sluzbe. Smiertelnosc jest niska w porownaniu do frontu oraz warunki fizyczne mniej istotne, nie wplywa to na zdolnosc do odrodzenia sie populacji wiec normalnie powinny sluzyc.
  • Odpowiedz
@SzycheU: Jasne, popieram, ale napisałeś to z perspektywy KO, a Twoja wcześniejsza wypowiedź dotyczyła PiSu i tutaj już nie byłbym tak przekonany, że nie wprowadzą z kilku powodów:
1. PiS jest partią, która swoją tożsamość buduje na narodowości i patriotyzmie, więc ich wyborcy są bardziej skłonni do akceptacji powrotu powszechnego poboru.
2. Jest partią bardziej emocjonalną, podejmującą decyzje pod wpływem chwili. Widać to chociażby po trybie zamówień wojskowych po wybuchu
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1 w razie wojny to tylko #!$%@? z tego kraju nas ratuje.Nawet jesli nas złapią to i tak lepsze więzienie niż leżenie dwa metry pod ziemią podczas gdy Julki będą się bawić na imprezach.Nie zamierzam przelać chociaż kropli krwi za ten twór państwa z kartonu,polityków i juleczki.A jak mnie zmusza do walki to tylko gdy dostanę karabin to pierwsze pociski jakie wystrzelę będą w oficera który mnie pilnuje żebym nie #!$%@?ł.#
  • Odpowiedz
@Ranmus: Bo wcześniej piłem do postawy wykopków przed wyborami. Było na głównej znalezisko o tym, że PiS może przed wyborami przywrócić pobór a nic takiego się nie stało.
  • Odpowiedz
@beer_man: Model fiński działa spoko, a ten izraelski to już w ogóle gicior. Kobiety w kamasze i ginąć na równych warunkach i wtedy przynajmniej będę miał świadomość, że są podejmowane odpowiednie środki i każdy jest zaangażowany w obronę, a nie jakaś mała część społeczeństwa, które sobie może wygodnie #!$%@?ć z kraju bez konsekwencji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz