Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam maszynki do strzyżenia włosów do 200zł. Ma to być amatorska, niezawodna maszynka do strzyżenia "na żołnierza (3-5mm)" raz na 2 miesiące. Akumulator nie jest niezbędny. Ważne, żeby się nie rozpadła po roku i była dostępna w Media Markt czy innym Euro AGD itp (muszę dziś ją kupić)

Proszę o podanie modeli, z których jesteście zadowleni. Dzięki.

#fryzjer #fryzura #wlosy #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
@passage: Ja jestem bardzo zadowolony z Jaguar CM 2000, ale widzę, że od mojego zakupu w 2020 roku za 229 złotych podrożała do 300.
  • Odpowiedz
@passage ja na szybko kupiłem w Carrefour maszynkę marki Nalk&Rey (to chyba ich marka własna).
Jak na sprzęt za 150zl to daje rade nadspodziewanie dobrze. Bardzo dokładne i starannie wykonana. Ostrze i ten cały mechamizm solidny (czego nie powiem o Philips).
Kupowałem z myślą że będzie używana tylko do czasu aż nazbieram na pozadana... A używam od 2 lat.
  • Odpowiedz
  • 1
@passage szkoda, że nie możesz poczekać na wysyłkę bo bym polecił kiepe prescelta - trzy dychy drożej a zajebiście profesjonalna maszynka której sam używam w salonie od prawie roku i jest niezawodna.
Ewentualnie aliexpress jest kilka fajnych pozycji które miażdżą dużo droższe maszynki.
W Mediamarkt nie mam pojęcia niestety.
  • Odpowiedz
  • 1
@Poldek0000: Mirku dzięki za podpowiedź, jako, że mam Carrefour pod domem, wskoczyłem i kupiłem NALK & REY NRHC14-17 za 68zl. Tnie lepiej niż stary philips ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tego mi trzeba było, pozdro!
  • Odpowiedz