Wpis z mikrobloga

#perfumy
Zacznę od tego że ostatnio przespałem kilka wątków w tym wątek zara sunrise bla bla bla byłem dziś w zarze i spróbowałem tego soku trzeba przyznać że jest to dobra perfuma. Zauważyłem że wersja 100ml i 30ml zdecydowanie różnią się na korzyść 30ml. Pytanie brzmi czy wersje z zestawu z 2x100ml EdP+edc to bardziej wersja 100ml z białą etykieta czy wersją 30ml? Czy może jeszcze coś innego?
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@brrrum na fragrze w kamentach juz ludzie piszą o innej wersji więc to raczej nie moje widzimisie jeśli już była reformulacja to Zara zaraz zakończy produkcje i ceny pójdą x3
  • Odpowiedz
@arc_tic: weź nawet mi nie mów, kupiłem 100 ml i zestaw 100+150 za dwie stówy bo balem się ze nie zdążę przed wycofaniem, a później była jakaś mega promocja xD
Poza tym dość długo szukałem różnic między wersja z biała etykieta a tą drugą, ale chyba ich nie ma. A dezodorantu z zestawu nie próbowałem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sruba_m3 dobra może przesadziłem z tym "zdecydowanie" Ale w pierwszym momencie pachną tak samo potem jak juz czuć więcej serca to zapachu troszkę się różnią
  • Odpowiedz
@arc_tic: mam edc+ edt kupiony 2miesiace temu. Nie znam innej wersji, ale parametry killer, na ciuchach czuc projekcje 24h pozniej

@brrrum:

Pewnie nalewają z innej lini produkcyjnej, tak jak testery z Notino które Cyganie mieszają #!$%@? w glinianych dzbanach


Nabijasz sie, bo zapach wyszedl w 2023, a na pepperze pisali ze z ostatniej wstawki trzyma sie 10minut XD
  • Odpowiedz