Wpis z mikrobloga

  • 0
@mesjasz22: to był dump żeby się odkupić. Jeszcze parę takich będzie. Po prostu w blacka wchodzi coraz więcej ogarnietych graczy, a janusze panikuja i im sprzedają za 2800. To się do 3300 odbiło w poniżej minuty.
  • Odpowiedz
  • 0
@mesjasz22: ostatnio liczyliśmy ile black by musiał kosztować żeby się przyrównał do kursu 150 sat doga. Wyszło jakoś ponad 16k sat.
  • Odpowiedz
@Lanc: też kiedyś liczyłem w ten sposób ale to tylko teoria i się nie sprawdza. weźmy np. cashcoin który zarył o dno a powinien byc więcej warty, lub inne crypty - chocby ltc, który powinien być wart 1/4 btc a nie jest..
  • Odpowiedz
  • 0
@mesjasz22: black to jest crypta jedyna w swoim rodzaju. Mało coinow i już się jej nie da kopać. Czyli nie ma dumpujacych januszy.

I jasne, nie można liczyć ze tam te 16k będzie, ale 10k jak najbardziej możliwe. Dzisiaj do końca dnia będzie raczej już 4k.
  • Odpowiedz
  • 0
@mesjasz22: ja sam dzisiaj zjanuszowalem i sprzedałem połowę po 2550. Myślałem, że spadnie i odkupię taniej. No i się pomyliłem... ;P Ale 10k nadal czeka na 5k sat ;P
  • Odpowiedz
@Lanc: ja podobnie zjanuszowałem, sprzedawałem po 1800, 1900, 2600 i zostało mi 10k, ale w sumie tak jest ok, bo już dawno zarobiłem (kupowane po 700 i 1100), więc to 10k mam za darmo i nie przejmuję się kursem, będzie po 1000 sat dobrze, będzie po 10000 sat super
  • Odpowiedz