Wpis z mikrobloga

Znalazłem dobrą (mam nadzieję) alternatywę dla butów z naszych sklepów. Jeśli szukacie klasycznych brogsów, to chyba warto się zainteresować zwłaszcza, że po niekorzystnym przewalutowaniu mojego banku zakup ten wyniósł mnie tylko 180zł. Patrząc na wygląd, to zakup jak najbardziej udany - w tej cenie chodząc po galerii spotykam tylko megaobrzydliwe człapaki nie nadające się zdecydowanie do niczego poza spaleniem ich w ognisku. Co do jakości, to najwcześniej za tydzień będę mógł coś powiedzieć. A może ktoś też kupił i może się podzielić opinią?

http://www.asos.com//ASOS/ASOS-Brogue-Shoes-in-Leather/Prod/pgeproduct.aspx?iid=3350427

#ubierajsiezwykopem #klasycznaelegancja
źródło: comment_FnbSwhW0LZDJhAtA3Xg2pHtWUXtfMO4f.jpg
  • 23
@Varajin: Tak, bo nie mam innego wyjścia. Nie znajdę podobnych w polskich sklepach w cenie poniżej 300zł. Jeśli szukasz klasycznego obuwia i nie masz dużo do wydania, to nie ma innego wyjścia. Jeśli będą złe, zawsze można je sprzedać. Myślę, że długo kupca szukać bym nie musiał, zwłaszcza w takiej cenie. :)
@Sebeq92: No tak, napisałem tylko tyle, że w porównaniu z tym, co można dostać w naszych sklepach, to te wyglądają o wiele lepiej. I chodzi tu głównie o ten klasyczny fason i brak niepotrzebnych udziwnień typu zamki, przeszycia, czy uniesione czuby. Nie spodziewam się, żeby w rzeczywistości różniły się pod tym względem od zdjęć. A o jakości wykonania nie mówię nic, bo to wiadomo - zagadka. :)
@katta: Wczoraj bylem i widziałem brogsy skórzane brązowe w ilości sztuk kilka i zamszowe jasne (na które się napalilem, ale kosztowały 320 zł, a ja potrzebuję aktualnie dwóch par butów).
@pococimojlogin: No możliwe, ale to pewnie też zależy od sklepu, bo nie mają wszędzie tego samego asortymentu. U mnie w TKmaxx znalazłem też niedawno jakieś brogsy zamszowe, ale w rozmiarze 44 tylko, a skórzane były w większej ilości, ale tylko z pomarańczową podeszwą, a ja szukałem raczej klasycznego fasonu, jak ten z Asos. Ogólnie, to niezbyt często zdarza mi się znaleźć coś na siebie w tym sklepie, bo ciuchy noszę w